Team-indeling ministratenvoetbaltoernooi 2008 Asselbergstraat: Leider: Lennart Peeters spelers: Lennart Peeters, Niek van Bergen, Mare Biermann, Giel Emons, Steef Emons, Robert Emons Boshuuze: Leider: Wien Staaks spelers: Wien Staaks, Ton Arts, Thijs Emonts, Sandra Gommans, Geert de Haart, Leon van Soest, Twan Thielen Buitenhof 1 en 2: Leider: Arno Wijnhoven spelers: Erwin Achten, Thijs Arts, Ed Gielens, Math Gommans, Sjors Gommans, Kees Gommans, Joep Hafterkamp, Bart Holtackers, Ivo Sikes, Coen Wijdeven, Quint Wijnhoven Herenpasweg: Leider: spelers: Frank Frederix, Joris Gerritsen, Rik Schlepers, Sjors Teeuwen, Sef Teeuwen, Yvonne Verhoeven Jofferspas 1 en 2: Leider: Ton van Kessel spelers: Peter Fleurkens, Stef Fleurkens, Rein Fleurkens, Dave Gerritsen, Luuk Gielens, Tom Kamphuis, Boy de Kleijn, Patrick Lenssen, Ruud de Mulder, Ron Pelzer, Peter Verhoeven, Martien Verstegen, Guus Verstegen, Rick Verstegen Kloosterstraat 1 en 2: Leider: spelers: Bastiaan Bouwsema, Guus op den Camp, Roy van Delft, Kevin van Dijck, Brandy van Dijck, Elke Euwes, Bas Künen, Peter van Lin, Lex van Lin, Daan Linssen, Alex Oudenhoven, Chris Wilschut Neej Buurt 1 en 2: Leider: Ron Cornelissen spelers: Hans van Aken, John van Bergen, Bram Broeren, Frank Hendrix, Abe Hogeboom, Alexander Huys, Frank Janssen, Roel Kessels, Maurice Klaassens, Gerbert Loeffen, Jelle van Tilburg, Frederik van der Velpen Oosterthienweg 1 en 2: Leider: Herman Franssen spelers: Bas Camps, Pirn Camps, Lucien Conjaerts, Jan Janssen, Rob Jenneskens, Rob Jeucken, Mauro Manuel, Wietse Reijnders, Ger Swinkels, Sil Swinkels, Kees v.d. Ven, Jan v.d. Ven, Sjoerd Vollenberg Randenrade: Leider: spelers: Frank Cornelissen, Nick Gommans, Arjan Kempen, Lars Kessels, Paul Nellen, Rene Wijnhoven Stationsweg: Leider: Berry Oudenhoven spelers: Ruud Custers, Huub Derks, Bart Direks, Tom Direks, Ruud Hendrix, Tom Nohlmans, Dennis Nohlmans, Berry Oudenhoven Van Broekhuizenstraat: Leider Geert Willems spelers: John van Cuyck, Ralph Kessels, Geert Willems, Paul Willems, Sjors Willems, Roy Willems De indeling per team dient vooraf bekend gemaakt te worden, bij de wedstrijdleiding. Team-indeling stratenkorfbaltoernooi 2008 Binnenhof 1: Lizanne Arts-Janssen, Eric Bloemen, Marian Gommans. Geert Janssen, Chantal Kuijt, Claudia Sikes Binnenhof 2: Petra Gielens, Paul Mertens, Liset van der Wal, Roy Woltering. Claudia Wolterink Neej Buurt: Petra van Bergen, Danny Custers, Liane van der Heijden, Angelique Huijs, Anita Klaassens, Astrid Vollenberg Oosterthienweg: Nicole Burgt vd, Susanne Ingenpass, Dessie Jansen, Sanne Thielen- Vollenberg, Tielke Vollenberg, Marieke Vollenberg -de Kleijn Randenrade 1: Roel v.d. Berg, Chantal van Dijk, Loes Heidens, Mieke Stam, Anne Verheijen Randenrade 2: Henriëtte van Bergen, Marian Fleuren, Marjolein Goossens, May van Rooy, Jacqueline Verrijt 09

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 9