OOSTRUM HARMONIE Beste kinderen en ouders, Oostrum, 22 mei 2008 "Weetje hoe leuk het is om muziek te maken?" "Weet je wat nog leuker issamen met andere kinderen muziek maken!" Met dank aan Basisschool de Meulebeek komen we op maandagmiddag 2 juni a.s. een informatiemiddag verzorgen op jullie school over muziek. Hieraan werken o.a. mee: - kinderen van jullie eigen school die komen voorspelen en vertellen hoe leuk het is om muziek te maken; - de dirigente van zowel het leerlingenorkest als het groot orkest van Harmonie Sub Matris Tutela, Betty Bartels; - namens de Jeugdcommissie Marja Kessels; - enenkele leden van het Harmonie-orkest. We laten jullie kennismaken met muziek en natuurlijk met een aantal instrumenten. We vertellen jullie hoe je dit kunt leren en waar je je kunt aanmelden en nog veel meer. Jullie kunnen gratis enkele proeflessen volgen in de maand juni voor o.a. klarinet, saxofoon en koperinstrumenten. Deze worden door de Harmonie zelf verzorgd en het programma hiervoor is erg verrassendwantde kinderen die proeflessen gaan volgen, mogen al meespelen tijdens het slotconcert van het leerlingenorkest voor de zomervakantie op 30 juni 2008. Tot slot zijn jullie met jullie ouders allemaal uitgenodigd voor het IJSJES-concert van het eigen leerlingenorkest van onze Harmonie, ook op 2 juni 2008 's avonds om 19.00 uur in het gemeenschapshuis. Hier kunnen jullie genieten van een leuk programma onder het genot van een heerlijk ijsje. Tijdens dit concert wordt de informatie over het volgen van muzieklessen nog extra toegelicht voor de pappa's en mamma's. Tot maandag 2 juni 's middags op school en 's avonds om te luisteren naar een heel mooi concert. Met vriendelijke groet, Harmonie Sub Matris Tutela 05 OPGERICHT' s

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 16