MARIAPROCESSIE OOSTRUM OP ZONDAG 18 MEI Op zondag 18 mei a.s. vindt weer de jaarlijkse Mariaprocessie van Oostrum plaats. Om 10.00 uur begint de plechtige Hoogmis en daarna wordt omstreeks 11.00 uur via de gebruikelijke route de Mariaprocessie door Oostrum gehouden. Pastoor A. Keller is de voorganger tijdens deze plechtigheid. In deze Mariaprocessie wordt het kostbare en zegenrijke beeldje van O.L. Vrouw van Oostrum "Behoudenis der Kranken" meegedragen. Bovendien wordt de Hoogmis met Mariaprocessie opgeluisterd door de Harmonie Sub Matris Tutela en het Gemengd Koor van Oostrum en het Gilde St. Matthias uit Oploo. Kinderen van de Oostrumse basisschool zullen tijdens de processie bloemen strooien. Vrijwilligers zullen de kerk, het dorpsplein en de processieroute feestelijk versieren. Na afloop van de traditionele Mariaprocessie zal het Gilde uit Oploo op het Dorpsplein een demonstratie vendelzwaaien verzorgen. Hopelijk kunnen Oostrum en de KBO weer rekenen op vele bedevaartgangers, die na afloop op het Dorpsplein nog wat na kunnen praten onder het genot van een kopje koffie, dat hun gastvrij en gratis wordt aangeboden door de Mariaprocessiecommissie en het Kerkbestuur van Oostrum! Het kan weer een mooie en zinvolle dag worden in Oostrum, dat al 655 jaar bestaat als bedevaartplaats! De bewoners van de processieroute rondom de kerk worden vriendelijk verzocht de vlag uit te steken tijdens de Hoogmis en Mariaprocessie op zondag 18 mei 2008! Allemaal heel hartelijk dank voor uw belangstelling en medewerking! Namens de Mariaprocessiecommissie en het Kerkbestuur van Oostrum, Jos de Beer, coördinator 05

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 5