KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN PROGRAMMA ElEaKEEIKIEIKEKIKIIEIEIKIKIIEIEEaEaElEIIEIEIKEIEIKIEEEaKI Secretariaat: L. Tromp-Brand, Stationsweg 211a, 5807 AB, Oostrum. Tel. 0478-589033 E-mail: l.tromp-brand@home.nl Nieuwendijk 10-14 5712 EM Someren-Eind Dinsdag 1 juli hebben wij een optie voor een speciaal middagprogramma vol amusement vergezeld van een diner (zie onderstaand programma) Een aantal heeft reeds te kennen gegeven hiervoor veel belangstelling te hebben, vandaar dat we deze datum in principe hebben vastgelegd. Kosten bij een deelname van 40 - 50 personen 29,40 per persoon De bedoeling is dat we met eigen auto's gaan, waarbij we tegen een kleine vergoeding met elkaar zullen meerijden om de kosten te drukken) 14.00 uur Bij ontvangst een kopje koffie met Brabantse vlaai Aansluitend 2 consumpties 14.20 uur Het eerste gedeelte staat in het teken van cabaret met komische grappen en grollen, onbegrijpbare goocheltrucs waarbij u als gast in betrokken wordt en dit geheel afgewisseld met live gezongen Oud Hollandse liederen o.b.v. een uniek draaiorgel 15.10 uur Pauze waarin u wordt voorzien van diverse koude hapjes in de vorm van bittergarnituur 15.40 uur Uw gastheer presenteert gratis bingo waarbij diverse leuke prijsjes zijn te winnen 16.00 uur 2e gedeelte eveneens met humor en cabaret waarbij op komische wijze een gymnastiek oefening wordt gepresenteerd met aansluitend een bandparodie act met interactie van u als publiek waarbij het lachen, gieren en brullen is geblazen. Het laatste gedeelte van de show zal uitmonden in live gezongen meezingers van liederen die u allemaal zult herkennen. 16.50 uur Ter afsluiting zal er een drie-gangen diner voor u allen worden geserveerd. Mocht u hieraan willen deelnemen verzoek ik u onderstaand strookje in te vullen en uiterlijk 4 juni in te leveren bij Leny Tromp, Stationsweg 211a. De Platte Vonder bij te weinig deelname door leden zijn eventueel introducés toegestaan). Naam:Aantal personen 11

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 11