7. Gebiedsgericht werken De gemeente heeft nog een aanvulling op het gemeentelijke DOP. Het betreft de woonvisie voor Oostrum. Globaal komt het erop neer dat er tot 2021 nog een behoefte zal zijn aan 100 woningen. Voornamelijk eengezinswoningen, vrijstaand of 2 onder 1 kap, in de koopsector. Er is vraag naar grondgebonden nultreden woningen in de huur en koopsector. In het stuk spreekt men over het bestaan van een nieuw woonzorgcomplex in Oostrum, dit is onjuist. Dit moet wooncomplex 'den Erck' zijn. 8. Benoeming dorpsraadlid Mevr. S. Linders wordt voorgedragen als nieuw lid van de dorpsraad. Na schriftelijke stemming wordt zij met 9 voor-stemmen en 0 tegen-stemmen benoemd. De voorzitter spreekt het vertrouwen uit in een goede samenwerking. 9. Dagelijks Bestuur Mondeling verslag dorpsradenoverleq 7 april Wethouder Hassan Najja heeft afscheid genomen van het dorpsradenoverleg en het overleg bedankt voor de prettige samenwerking. Henk Verstegen heeft de nieuwe medewerkers voorgesteld voor het gebiedsgericht werken: de heer Verkuijlen en mevrouw Harmsen. De heer Meulen, de nieuwe directeur van Wonen Venray, heeft een toelichting gegeven. Kees Vermeulen heeft een toelichting gegeven op het leefbaarheidonderzoek. De plannen zullen in week 16/17 naar de dorpsraden toegestuurd worden 10. Openbare Ruimte Aan de Herenpasweg is het omgereden paaltje hersteld. De dakpannen van de Watermolen liggen nog los. Er zijn 2 nieuwe goals geplaatst. Verlichting op de Stationsweg is nog niet hersteld, Essent kampt met een achterstand. Er liggen losse klinkers bij de Watermolen aan de kant van de Gildestraat. Publieke tribune Er ligt een aanvraag bij de gemeente voor een afvalbak op De Witte Vennenweg. De vrachtwagens die er s'nachts staan laten veel troep achter. De gemeente heeft dit toegezegd. 11. Maatschappelijke zaken Leefbaarheidbudqet De dorpsraad heeft een bedrag toegekend aan het Decembercomité. Ook basisschool de Meulebeek had een aanvraag ingediend, maar deze voldeed niet aan de gestelde criteria. 12. Dorpsontwikkeling Geen mededelingen. 13. Rondvraag Er ligt veel rommel langs de spoorlijn. Is er al meer bekend over de Watermolen? Nee, we moeten het officiële rapport van Synthese afwachten. Klacht van aanwonenden aan de Jofferspas. Er ligt weer veel hondenpoep. Op de Ghünebeek ligt een grasveldje, zou daar een bordje kunnen komen ter voorkoming van overlast hondenpoep? Eventueel ook een bordje dat het een kinderspeelplaats is? 14 Sluiting De voorzitter sluit de vergadering en dankt iedereen voor de inbreng. 09

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 9