Harmonie Sub Matris Tutela uit Oostrum bestaat dit jaar 90 jaar. Dé gelegenheid voor een bijzonder concert. Het doet ons dan ook veel plezier u uit te nodigen voor een sprankelend muziekevenement in de schouwburg van Venray. Op 3 en 4 oktober a.s. verzorgt Sub Matris Tutela, i.s.m. met de band van Guido's Orchestra, twee theaterconcerten onder de naam 'SMT Guido in concertdie hun weerga niet kennen. Guido's Orchestra is bekend van optredens tijdens de 2006-editie en 2007-editie van de Symphonh in Rosso concertreeks in het Arnhemse Gelredome met onder meer Marco Borsato en Paul de Leeuw. Daarnaast zal hij in september 2008 in de Symphonica in Rosso-reeks optreden met de wereldberoemde Lionel Richie (zie ook www.quidoinfo.com) Orkestleider Guido Dieteren, telg uit een bijzonder muzikaal gezin en vierde generatie orkestleider, vestigde op jonge leeftijd zijn naam als concertmeester van het Jeugdorkest Nederland en andere orkesten. Vervolgens zette hij zijn loopbaan voort als dirigent, violist en solist bij verscheidene orkesten op tournee door Europa en Noord-Amerika. Guido was tot 1998 eerste violist van het Straussorkest van André Rieu en maakte tournees door Nederland, België, Duitsland, Denemarker Oostenrijk, Zwitserland, Frankrijk, de Verenigde Staten en Canada. Vanaf 1998 verovert hij als zelfstandig orkestleider de wereld. Tijdens de concerten in oktober in Venray is de samenwerking tussen de Oostrumse harmonie en Guido Dieteren, enkele leden van zijn orkest en een aantal zangers en zangeressen, waaronder sopraan Wendy Kokkelkoren, er een die past in een beeld van enthousiasme, dynamiek en jeugdig elan. Kortom een bijzonder concert waarbij de combinatie van kwalitatief hoogstaande amateur muzikanten en professionele artiesten voor een juiste balans zorgen. Het niveau van zowel Sub Matris Tutela als het ensemble van Guido's Orchestra enerzijds en een zeer afwisselend muzikaal programma anderzijds staan garant voor een sprankelende muzikale avond. Kortom, dit mag u niet missen. U kunt bij één van deze avonden aanwezig zijn, indien u kaarten bestelt middels bijgevoegd bestelformulier. U hebt dan voorrang met bestellen, want vanaf 19 mei a.s. gaan de kaarten bij de schouwburg in de vrije verkoop en is de volgorde van binnenkomst van bestellingen bepalend. Indien u middels dit formulier kaarten bestelt, bent u verzekerd van één of meerdere kaarten. Op zaterdagavond is er na het concert nog een afterparty in de foyer van de schouwburg. Hiervoor hoeft u natuurlijk geen extra kosten te betalen. Tijdens deze party spelen 'de Smarties', in Oostrum ook wel bekend als de band van 'Aege Bojjum Live'. Voor meer informatie over de deze niet te missen concerten verwijzen wij u ook naar www.smtinfo.nl Indien u kaarten wilt bestellen, willen we u vragen bijgaand formulier, volledig ingevuld en mét handtekening, vóór 18 mei a.s. in te leveren bij of op te sturen naar: Jack Schuurmans óf Ben Ruhl Buitenhof 19 Randenrade 18 5807 BW Oostrum 5807 BM Oostrum Voor info: (0478) 58 62 86 Voor info: (0478) 58 52 05 De schouwburg zal de verdere verwerking van de kaartjes verzorgen. Zij innen via de automatische machtiging het verschuldigde bedrag en zorgen voor de verzending van de entreebewijzen. 13

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 13