Belangrijk punt voor Oostrum WANSSUM www.garagejanssen.nl iMfipgiit Op een zonovergoten sportpark de Spar pakte Oostrum in het degradatieduel tegen Sparta'18 een zwaarbevochten puntje: 1-1. Bij een overwinning had de Oostrumse ploeg zich in veiligheid gespeeld, maar achteraf mocht de thuisploeg niet klagen dat het nog een gelijkspel uit het vuur wist te slepen. Sparta'18 was vanaf het begin van de wedstrijd de beter voetballende ploeg maar hun goede bedoelingen werden nog voor het Oostrumse strafschopgebied een halt toegeroepen. Oostrum werd in de verdediging gedwongen en wist de kwetsbare Sparta-defensie niet onder druk te zetten. Sparta'18 kwam steeds sterker opzetten wat resulteerde in een paar aardige kansen voor Jan Mertens en een grote kans voor Pim Nellen. Aan de andere kant was Oostrum dicht bij de openingstreffer toen een kopbal van Roy Willems door een medespeler op de lijn werd geblokt. De rust werd zodoende gehaald met een dubbelblanke tussenstand op het scorebord. Het tweede bedrijf begon met een vrije schietkans voor Jan Mertens die rakelings voorlangs het doel van Ralph Kessels schoot. Hierna kreeg Oostrum wat meer vat op de wedstrijd en wist het een paar kansjes te creëren. In de 56e minuut kwam Sparta'18 op voorsprong na een rommelige situatie in de Oostrumse doelmond: 0-1. De gasten probeerden hierna door te drukken en creëerden ook een aantal prima kansen om de wedstrijd te beslissen. De sterk keepende Ralph Kessels hield Oostrum gelukkig in deze fase op de been. Met de tijd langzaam wegtikkend begon Oostrum steeds opportunistischer te voetballen en was het een aantal keren dichtbij de gelijkmaker. Deze viel uiteindelijk ook in de 85e minuut. Nadat er op de mee opgekomen Roy Willems een overtreding was begaan mocht Ruud Custers aanleggen voor een vrije trap op 25 meter van het doel. De Oostrumse middenhalf schoot de bal vervolgens prachtig met een mooie curve in de bovenhoek: 1-1. Hierna gingen beide partijen vol voor de overwinning en golfde het spel in hoog tempo op en neer. Gescoord werd er echter niet meer en zo kon Oostrum een belangrijk puntje aan het totaal toevoegen. In de resterende twee wedstrijden moet Oostrum nog één keer winnen om op eigen kracht lijfsbehoud veilig te stellen. Aanstaande zondag gaat Oostrum op bezoek bij koploper HW in Helmond dat zondag bij winst de titel kan pakken. Stayerhofweg 4A 5861 EJ Wanssum Tel. 0478 - 531515 info@garagejanssen.nl Wij zijn dag en nacht bereikbaar Yakkunéls bande na civics Vriéndelijke service 5 Kwal eïtsprodyeten Waar mof yw gelei 13 Verkoop van alle merken nieuwe en gebruikte auto's Reparaties en onderhoud personen- en bedrijfsauto's APK van personen- en bedrijfsauto's Inbouwstation van alarm en startblokkering Airco's afvullen en reinigen Schadereparaties met speciale regeling ten aanzien van eigen risico Ruitreparaties en vernieuwing met speciale regeling ten aanzien van eigen risico Lease personen- en bedrijfsauto's Wettelijk erkend inbouwstation van tachografen en snelheidsbegrenzers Wasserette 5TÖ? bmézns&GziiilirA ztssf. MÊÈÊHÊmtÈÊm •x .v.x-y.y.v.;.

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 13