IP AOSTRUMSE ZANGKOMPENEEJ DE A OSTR UMSE ZANGKOMPENEEJ Zaterdag 12 april a.s. in D'n Oesterham. Aanvang 20.30 uur. Komt u ook luisteren? Welke koren treden op? 1. Meiiels Mannenkoor. Het Meijels Mannenkoor bestaat uit ca. 44 zangers, die afkomstig zijn uit Meijel, Helden, Ospel en Nederweert. Het koor zingt een breed en gevarieerd repertoire, dat zangers- en publieksvriendelijk is. Het repertoire wordt samengesteld door muziekcommissie en dirigent.Bij de keuze van nieuwe werken wordt het betreden van nieuwe wegen niet uit de weg gegaan. Dit heeft geleid tot diverse hedendaagse muziek.Het koor heeft naast de jaarlijkse planning een langere termijnplanning waarbij een 3-jaariijkse cyclus wordt gehanteerd: groot concert met solisten en begeleiding, een meerdaagse concertreis naar het buienland en de organisatie van een evenement waaraan mannenkoren kunnen deelnemen. Het koor nam deel aan concerten in Duitsland, België, Tsjechië en Zwitserland.Gedurende het 30-jarig bestaan, heeft het koor steeds nieuwe uitdagingen gezocht en meerdere malen het Zuid-Nederlands Mannenkorenfestival georganiseerd. Het koor staat onder leiding van dirigent Wim Hofstra en de begeleiding is in handen van Ton Toirkens. 2. Zangvereniging Melodia Kronenberg. Zangvereniging Melodia is een gemengd koor uit Kronenberg. Het koor bestaat ruim 35 jaar. Dirigent van dit koor is Marcel Kuepers uit Tegelen( Marcel is ook dirigent van de Aostrumse Zangkompeneej. Het gemengd koor verzorgt de kerkdiensten in Kronenberg maar beschikt ook over een gevarieerd profaan repertoire. Het koor organiseert geregeld eigen concerten en treedt op verzoek ook op in de regio. In totaal maken 30 zangers en zangeressen deel uit van de zangvereniging. Enkele jarengeleden was dit koor ook een van de deelnemers aan het Lenteconcert van de Aostrumse Zangkompeneej. Tijdens het concert op 12 april a.s.al dit koor ook enkele liederen ten gehore brengen i.s.m. de Aostrumse Zangkompeneej. 3.Gemenqd Koor Laetitia Afferden. Het gemengd koor Laetitia uit Afferden zal op 12 april a.s. tijdens het Lenteconcert een gevarieerd programma ten gehore brengen. En dit onder leiding van dirigent Ad Voesten. Het koor bestaat uit een 40-tal leden (6 bassen, 8 tenoren, 15 alten en 12 soprane) en bestaat dit jaar 35 jaar. Meerdere optredens worden verzorgd in de regio Afferden. Maar ook treedt het koor geregeld op in Duitsland. Ter ere van het 35-jarig jubileum zal het koor op 8 en 9 november een musical ten gehore brengen. De Aostrumse Zangkompeneej is op zoek naar mannenstemmen ter versterking van het koor De dinsdagavond is de repetitieavond en wel in "t Allemanscafé in Oostrum. Belangstelling? Kom op een dinsdagavond naar het AMC en proef de sfeer! 11 XCK'XWi'AWiWAWX'.WA LENTECONCER T 2008.

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 11