CTIEF DAMES ZIJACTIEF OOSTRUM Thema-avond: "Zuivere lucht" Datum: dinsdag 18 maart 2008 Plaats: d'n Oesterham, Oostrum Aanvang: 20.00 uur Op dinsdagavond 18 maart a.s. houden we een thema-avond over "Zuivere lucht". Steeds vaker merken we dat de lucht om ons heen niet goed is. Soms kunt u dat zelfs ruiken, bijvoorbeeld in de buurt van grote industriegebieden, maar ook in en rokerige huiskamer Van het inademen van deze ongezonde lucht kunt u flink last krijgen. Door middel van de bijeenkomst Zuivere lucht" wordt u geïnformeerd over de kwaliteit van de lucht in Limburg. Ook krijgt u praktische manieren aangereikt om de lucht in en rondom uw eigen huis gezond te houden. EXCURSIE "Paddestoelerij" te Horst Datum: dinsdag 1 april Kosten: 7,50 (incl. koffie/thee en champignongebak) Opgave: vóór 21 maart a.s. bij Nel Camps, tel: 583243 (Mgr. Hanssenstr. 2) U mag ook een briefje bij haar in de bus doen. We worden op dinsdagmiddag 1 april a.s. om 14.00 uur verwacht bij de "Paddestoelerij" te Horst Na ontvangst met koffie/thee en champignongebak krijgt u een rondleiding door het bedrijf. De middag wordt afgesloten met een proeverij van paddestoelen. Rond 16.00 uur vertrekken we terug richting Oostrum. U kunt zich voor 21 maart a.s. opgeven bij Nel Camps. Geef tevens aan haar door of u kunt rijden. WORKSHOP "NORDIC WALKING". Datum: vrijdag 4 april 2008. Plaats: "de Sprank". Aanvang: 11.15 uur en 14.15 uur. Kosten: gratis Opgave: bij Mientje Wester vóór 19 maart (tel 586600). Op vrijdag 4 april a.s. houdt "de Sprank" een kennismakingsworkshop "Nordic Walking". Dit alles in het kader van de Nationale Sportweek. In die week is op vrijdag 4 april de nationale loop- en wandeltochtdag. U kunt zich voor deze kennismakingworkshop aanmelden bij Mientje Wester U heeft de keuze uit twee tijden: 's morgens van 11.15 -12.00 uur 's middags van 14.15 -15.00 uur Tijdens deze workshop worden u de beginselen m.b.t. het Nordic Walking bijgebracht en zult u tevens actief bezig zijn in de bossen van het Vlakwater, nabij de Sprank De workshop is geheel gratis. Heeft u interesse in de kennismakingsworkshop op 4 april? Meldt u dan z.s.m. (maar voor maandag 19 maart) aan bij Mientje Wester. Geef tevens aan of u 's morgens of 's middags aan de workshop wilt deelnemen. Wanneer u beide tijdstippen kunt, ook graag aangeven. Voor vragen of aanmelding, kunt u contact opnemen met Mientje Wester (tel: 586600 of e-mail- mientjewester(a)planet.nl). 's Avonds tussen 18.00 en 18.45 uur kan zij de telefoon aannemen. vr jhj wennet wc* k Ai 75 jaar dé sleutel naur de toekomst

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 21