SVO Oostrum afd. korfbal Sterre, Elien, Veerle, Kiki, Léone, Fenne if Groetjes, Liset, Marieke, Petra Verslag Welpen 05-03-2008 Welpen 2 2 Sanne,Sam Welpen 1 4 Sterre, Veerle, Elien Er was deze woensdagmiddag een grote opkomst. De welpjes van Oostrum hadden een wedstrijd tegen elkaar, en Welpen 1 kon kampioen worden. We begonnen met het spelletje, pionnenroof. Dit ging flink tegen elkaar op. Welpen 2 wist dit spelletje te winnen. Goed gedaan meiden. Er was nog wat tijd over voordat de wedstrijd begon, dus hebben we het spelletje nog een keer gedaan met kinderen uit het publiek erbij. Dit was zeer geslaagd. Om 17.00 uur. het fluitsignaal, de wedstrijd kon beginnen. Er werd goed overgegooid, en Sanne wist al snel 1-0 te scoren. Super! Welpen 1 kwam terug en Sterre wist een mooi doelpunt te maken. Geweldig 1-1 Het was een spannende wedstrijd. Er werd snel overgespeeld, en er werd goed verdedigd. Sam maakte 2-1. Vrij snel daarna maakte Veerle een doelpunt 2-2.' Het was weer gelijk. Superspannend joh! Welpen 1 was iets sterker met scoren. Elien wist de voorsprong op 2-3 te zetten. Dit vonden de meiden echter nog niet genoeg, en Veerle maakte als afsluiter nog een doelpunt. 2-4. Een welverdiende score voor het kampioensteam. Tom, onze voorzitter kwam de kersverse kampioenen in het zonnetje zetten. Na een mooie speech, mochten de welpen met de kampioenschaal van SVO op de foto Een hele eer. En natuurlijk een koker snoep in de kleuren van SVO mocht niet ontbreken Wij als leiding/trainers werden in hetbloemetje" gezet. Bestuur, hartstikke bedankt. De andere welpen kwamen er ook bij, en er werd mooi afgesloten met champagne. Ze kregen allemaal nog een klein kadootje. marlie bedankt voor het verzorgen hiervan). en toen werd het feestje in het kleedlokaal nog voortgezet. Met de kleren aan onder de douche, inclusief leiding, werd er in stijl nog flink met champagne gespoten. Alle papa',mama's, opa's, oma's, broers, zussen familievrienden en bekenden, we vonden het kei leuk dat jullie met zo velen naar de wedstrijd zijn komen kijken. Geweldig. We hopen dat jullie in het buitenseizoen onze meiden ook weer flink komen aanmoedigen. WELPEN 1 KAMPIOEN proficiat//

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 15