Eieractie A.D.O.R. 8. Commissie Maatschappelijke diensten Leefbaarheidsbudqet Er is een aanvraag van het Decembercomite binnengekomen voor het Leefbaarheidsbudget. iedereen ontvangt een beoordelingsformulieren hiervoor met het verzoek dit formulier de volgende vergadering ingevuld mee terug te nemen. Rapportage overige activiteiten Er wordt gevraagd of het standaard draaiboek van de TBS dat in werking gezet wordt bij ontsnappingen, openbaar is. 9. Commissie Stedelijke Ontwikkeling Rapportage overige activiteiten Bouwbedrijf Fleuren heeft aangegeven dat er 11 appartementen (geen 8 zoals eerder gepland) gebouwd worden. Er is meer vraag naar kleinere appartementen. Vlak voor de bouwvak zal men starten met de bouw. In de vergadering van 13 maart zal er informatie verstrekt worden over de ontwikkelingen op het Bam terrein. Er is een offerte binnengekomen voor het sluiten van de voet van het O beeld. 10. Rondvraag Na het plaatsen van de verlichting van de kerk zijn niet alle planten teruggezet. KBO neemt hierover contact op met de werkgroep van de kerk. De bank tegenover het station wordt veel gebruikt maar er staat regelmatig een plas water onder. Dit wordt meegenomen bij de herinrichting van het stationsplein. Een bewoner van de Erck is het opgevallen dat de Amsterdammertjes er soms langer uit zijn dan nodig. Het plein wordt zodoende gebruikt als parkeerterrein. Dit is uiteraard niet de bedoeling. Eén Amsterdammertje is bij de Gemeente voor reparatie. Verder vindt er overleg plaats met de personen die de sleutel van de paaltjes in beheer hebben. Er wordt opgemerkt dat de nieuwe treinen van Veolia bij het optrekken veel meer geluidsoverlast veroorzaken. Er wordt momenteel onderzocht of dit binnen de marges is. In de kerstnacht zijn verschillende ruiten ingeslagen van het stationsgebouw. Mogelijke aanleiding is het feit dat bezoekers van de Zenith langer moesten wachten op de eerste trein. Ook is het gebeurd dat het gebouw was opengebroken en dat er mensen binnen zaten. Na melding aan de politie krijgt men vaak geen reactie. Extra surveillance indien de treintijden afwijkend zijn, zoals met kerst en de jaarwisseling, acht men wenselijk. 11. Sluiting De vice-voorzitter sluit de vergadering en dankt iedereen voor de inbreng. Zoals ieder jaar komen wij weer langs met de kinderen om eieren te verkopen. Dit doen wij in de weken van 3 t/m 7 maart en 10 t/m 14 maart. De eieren worden zoals gewoonlijk op Goede Vrijdag, 21 maart, bezorgt. De eieren kunt u bij de kinderen bestellen per tien eieren. Tien eieren kosten €1,30 en graag betalen bij de bestelling. Alvast bedankt voor uw bestelling, Beste inwoners van Oostrum, Over enkele weken is het weer Pasen. Leiding bestuur

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 7