Vandalisme/baldadigheid Informatie ontwikkeling BAM-terrein tijdens de dorpsraadsvergadering op DONDERDAG 13 MAART 2008 20.00 UUR Gemeenschapshuis "Den Oesterham" Stichting Dorpsraad Oostrum Hoefslag 3 5807 BT OOSTRUM tel. (0478-510713) internet: www.doroenvenray.n Van Roel Coppus gebiedsmentor van de politie kwam het volgende verzoek binnen. De laatste tijd vinden veel vernielingen door jeugdigen plaats in Oostrum zelf en op de route Oostrum - Venray (Stationsweg). U moet hierbij denken aan het ingooien van ruiten, het vernielen van informatieborden, en het vernielen van auto's. Het grootste deel van deze vernielingen vinden plaats op de vrijdagavond en in de nacht van vrijdag op zaterdag. We willen de bewoners van Oostrum, die enige informatie hebben aangaande de daders van deze ergerlijke vernielingen dringend verzoeken om contact op te nemen met Roel Coppus onze gebiedsmentor van de politie, (mail: roel.coppus@limburq-noord.nl) Mocht men anoniem informatie kwijt willen (anonimiteit gegarandeerd) via telefoonnummer 0800-7000 Verder het verzoek aan de mensen die slachtoffer zijn geworden van soortgelijke vernielingen en nog geen aangifte hebben gedaan, dit alsnog te doen. (afspraak voor het maken van een aangifte via telefoonnummer 0900-8844) De politie zal tijdens haar surveillance extra toezicht uitoefenen op genoemd traject. Dorpsraad Oostrum Het BAM-terrein( voorheen Nelissen van Eghteren) aan de Stationsweg zal worden heringericht. Voor zover de plannen nu bekend zijn zullen de bestaande gebouwen gesloopt worden en er zullen een aantal kavel voor kolenindustrie worden ontwikkeld. Tijdens de vergadering van de dorpsraad op donderdag 13 maart zal Ingrid Bussemakers van BAM een toelichting geven op de geplande ontwikkeling en herstructurering van dit terrein. U bent van harte uitgenodigd kennis te nemen van de plannen. M. Fleuren Secretaris

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 11