Grandioos 'Halfvastenspektakel' Oostrum 100% feestgarantie met.WC Experience tijdens ZOEPKEET 2008 Hafvasten WC-Experience Kaartverkoop en info fi f AANAVAIS r H^|P§ L- VJ L- J In het kader van Halfvasten wordt er door carnavalsvereniging De Karklingels en enkele Oostrumse ondernemers een grandioos 'Halfvastenspektakel' georganiseerd. Zaterdag 8 maart (een week na halfvasten) wordt het Oostrumse dorpsplein omgetoverd tot een waar festivalterrein tijdens ZOEPKEET 2008. De organisatie geeft voor het groots opgezette feest 100% feestgarantie. De bekende Brabantse feestband WC Experience is namelijk gecontracteerd voor het grandiose spektakel. Carnaval 2008 is net achter de rug! Carnavalsvereniging De Karklingels uit Oostrum is echter al gestart met de organisatie van een groots opgezet 'Halfvastenspektakel'. Zaterdag 8 maart (een week na halfvasten) zal in de feesttent op het dorpsplein van Oostrum de Brabantse feestband WC Experience optreden. Een feest waarbij de doorgewinterde carnavalsvierder niet mag ontbreken! Al meer dan 18 jaar een begrip in Brabant. Waar WC Experience speelt, is het feest. Deze Brabantse Rock Lollband is niet snel iets te gek. Van hoempa tot wals, van accordeonstamper tot scheurende gitaarrock, zolang het maar 'echte' muziek is. De heren hebben hun sporen in het feestcircuit al ruim verdiend en na 11 albums kwam op veler verzoek zelfs een heuse Live-DVD, die de sfeer in de vele feesttenten die zij onveilig maken, prima weergeeft. Vol energie en overgave het podium op en het publiek van de eerste tot en met de laatste seconde weten te boeien, dat is het concept van WC Experience. Met het aanbreken van een nieuw jaar, komt de band uiteraard ook met nieuw materiaal, en natuurlijk een nieuwe tour. De compleet nieuwe lichtshow is geheel aangepast aan de nieuwe nummers, acts en ideeën. Ben er dus bij tijdens ZOEPKEET 2008! De voorverkoop is inmiddels gestart. Kaarten zijn voor 17,50 euro verkrijgbaar bij 't Allemanscafe in Oostrum, Mgr. Hanssenstraat 45, 0478-581325, ailemanscafe@hetnet.nj. Kaarten aan de dagkassa kosten 22,50 euro. Kijk voor meer info op www.karkiinqels-nl- Hier houden wij iedereen op de hoogte over de laatste ontwikkelingen met betrekking tot ZOEPKEET 2008. 07 I OOSTRUM^

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 7