SVO Oostrum afd. korfbal U steunt onze vereniging ook door een bloemetje van ons te kopen. Alvast bedankt! Bloemenactie21 maart 2008 S VO afdeling Korfbal Merselo 2- Oostrum 2 uitslag 2-2 Sanne Anne Een leuke wedstrijd er werd ontzettend goed verdedigd. Dionne onderschepte na 5 minuten spelen de bal gooide goed over naar Sanne die een mooi kon scoren.1-0. Merselo maakte meteen hierna 1-1. In de tweede helft maakte Anne een fantastische mooi afstand schot. Super gewoon. Merselo maakte hierna nog een punt waardoor de uitslag bleef bij 2-2. De tweede wedstrijd van Oostrum 2 was tegen de Peelkorf 6 uitslag 3-2 Anne Sanne Na twee minuten scoorde de peelkorf hun eerste punt 0-1 Gelukkig scoorde Anne meteen hier achteraan dus 1-1. De Peelkorf kwam ook meteen weer terug met 1-2. Anne lette goed op en scoorde uit een aangooi bal van Judith weer 2-2. In de Tweede helf kwam Sanne erin die meteen 3-2 maakte hier is het bij gebleven dus jippie gewonnen. Dionne is speelster van de week geworden ze heeft super verdedigd. Proficiat. Meiden Welpen 2 super gespeeld goed overgespeeld en kei goed verdedigd We zijn trots op jullie. Marieke Petra Liset. Oostrum 1- Merselo 2 7-0 Sterre Kiki Elien. Het begon allemaal een beetje rommelig maar al snel werd er goed overgespeeld en werd er eigenlijk alleen maar gescoord. Sterre stond steeds mooi vrij en scoorde 1-0. Hierna zag Kiki ook weer dat Sterre weer vrij stond die 2-0 scoorde. Net voor de tweede helft maakte Kiki 3-0. Ook in de 2e helft kreeg Merselo geen kansen Sterre scoorde 4-0 en 5-0. Kiki maakte nog een heel mooi afstands schot 6-0 De derde van vandaag want bij de Pupillen E2 maakte Nikki er een en bij de welpen 2 maakte Anne een mooi afstands schot. Klasse dus. Het laatste doelpunt kwam van Elien. 7-0. De tweede wedstrijd tegen Peelkorf 5 eindigde ook in 7-0. Veerle Elien en Sterre. Ja wat moet ik hiervan zeggen Veerle scoorde 2 keer Elien 4 keer en Sterre een keer. Meiden nog een wedstrijd winnen op 5 maart om 16.30 allemaal komen dus en dan KAMPSuper Marieke Petra Liset 15

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 15