SVO Oostrum afd. korfbal Bloemenactie te Oostrum 8-1 HBSV E1 - Oostrum E1 Voordat we konden beginnen met de wedstrijd, was er nog een handbalwedstrijd. Sommige kinderen van de tegenstander hadden hier wat ideetjes opgedaan. Tijdens de wedstrijd werd er nogal wat geduwd en aan shirtjes getrokken. Toch bleven onze meiden sportief spelen! Goed gedaan, hoor, zo hoort dat! De meiden van HBSV konden erg goed aanvallen, maar wij konden ze toch vaak bijhouden. Toch scoorden ze in de eerste helft al 3 keer. Soms ging de bal zo snel over van de ene speelster naar de andere dat we toch de weg even kwijt raakten. Deze wedstrijd ging tegen de kampioen van onze poule en dat was aan het publiek goed te merken. Ze toeterden er op los. Onze meiden vonden het een beetje irritant, maar toen we toch konden scoren (Eef) toeterden ze gelukkig ook voor ons. Uiteindelijk werd het 8 - 1 en werd HBSV terecht gehuldigd als kampioen. Claudia Wolterink Een wedstrijd tegen de kampioenen. Oeps kom op meiden we gaan er tegen aan. Met twee zieken een 1 afwezige hierdoor drie vervangers uit de E1 waar we heel blij om waren, gingen de meiden er met vol goede moed tegen aan. Vrij snel maakte Dot 0-1 Maar tegen een kampioen is het ook wel vrij moeilijk Dot scoorde achter elkaar 0-2 en 0-3.Rust. Meiden al wordt het maar gelijk .Kom op. Nikki kreeg een mooie strakke bal van Sofie aangegooid Nikki stond helemaal vrij Nikki schoot niet meteen maar ging eerst goed staan en maakte een grandioos afstand schot geweldig gewoon. 1-3.Dot scoorde hierna nog 4-1 5-1 en 6-1. Nikki maakte het laatste doelpunt 6-2. Meiden een geweldig seizoen gespeeld een vijfde plaats netjes. Jullie groeien met de week vooral het spel onderling is werkelijk super jullie mopperen nooit op elkaar maar zijn alleen maar enthousiast een compliment waard ook hoe jullie Femke in jullie team hebben opgenomen is een compliment waard. In het buiten seizoen gaan we ervoor. Wat mij betreft staan we eind van het seizoen met de schaal in onze handen. We gaan hiervoor. Alle leden van afdeling Korfbal, behalve de Welpen, doen mee aan de verkoopactie. Start: 18.00 uur op Binnenhof 17 te Oostrum. Duur: 18.00-19.00 uur. Datum: vrijdag 21 maart 2008 Vele handen maken licht werk Oostrum E2 - DOT (V) 2-6. Liset 14

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 14