Jjjf Dames ZijActief Oostrum. Lentebeurs in MECC Maastricht Gelache, gebaökt, gepraot, gekwaekt, gefluustert, gehost, gedanst, gegaete, s gedronke en geld uutgegaeve. Dat zien toch wel de hoofdzaken waor wij ós en klaene 3 daag fanatiek, en mennegieën ennen dag of 4/5, mit bezig hebbe gehalde. Wij van de natte horeca ut Aostrum daenke dat ze ós dat, ien en ander dörp nie gaaw nao kunne doën. En paar urste platse, en enne host urste plats ien Rooy zet mieër dan genoeg. En ut feit dat 'r génne ieëne klingel nó de uitreiking blieft hange ien Rooy wil toch zegge dat we ut ien Aostrum verrekkes gezellig kunne make. Nim nów ut vervolg van ut wagebouwersbal. CV Zwerfvuul haaj enne jaörrege Jop den 50 wiër, óp de veiling waerkt en dor ok nogges den baeste verkoeëper is, dat zien toch mojje dingen vur en schón fieëst. En un fieëst hebbe ze der van gemakt. Zo wieër der en veiling gehalde óp den Buutenhof (wat mós Math Gommans anders). Zien kammeraöj han urn kilos fruit kado gedaon, wat hij mit de gaanse straot nog nie óp kös. Vur iederieën den dócht dat Math dat geld moog halde, zaat der rats naeve. Dat geld was vur en goej doel bestémd, en wel vur de CliniClowns. En baeter goej doel kunde mit zón daag toch nie verzinneWorrum kömme wij nów precies beej dizze aovend ut. Now dat is mekkeluk. Wij van de natte horeca wille gaer ós klaante bedanke. Diegene die bij Ronald en Marij ien Back In Time, bij Antoinet en Jan ien den Oesterham of bij Mieke en Toon ien ut Allemanscafé, mit de carnaval wat hebbe gedroonke die gaon indirekt ok mit betale an dit goeje doel, de CliniClowns. Urn an te gaeve dat wij enne goeje carnaval hebbe gehad, dur alle klingels die bij ós op bezuük zien gewist, hebbe wij bedöcht urn ut bedrag, wat die veiling het opgeleverd, as natte horeco te gaon verdubbele. Wij doen dit hartstikke gaer en hope dat deez aktie en goeje stimulans is urn volgend jaor wer nie te gaon skieënü! Dit stukske is geschreven namens Back In Time, Den Oesterham en ut Allemanscafé! Datum: maandag 31 maart 2008. Kosten: 15,50 voor leden en 17,50 voor niet-leden van ZijActief. (graag z.s.m. overmaken op rek.nr. 1400.93.613 Rabobank). Dit is incl. entreegeld en buskosten. Opgave: vóór 24 februari bij Nel Camps, tel. 583243. U kunt ook een envelop (voorzien van naam) met 't geld bij haar in de bus doen Mgr. Hanssenstr. 2). Net als vorig jaar kunnen leden van ZijActief en hun vriendinnen op maandag 31 maart 2008 met korting naar Lentebeurs in het MECC Maastricht. Opnieuw een beurs vol stands met o.a. mode, lifestyle, beauty en huishoudelijke artikelen. Bovendien krijgen 4 dames deze dag een verrassende metamorfose. Leden betalen 5,50 en niet-leden 7,50. De normale entreeprijs is 9,50. Ook voor vervoer wordt gezorgd. Voor 10,00 reserveert u een plaatsje in de bus, die in uw woonplaats stopt (min. 10 personen). Met eigen vervoer is ook mogelijk. De ontvangst op de Lentebeurs is om 11.00 uur en de beurs gaat open om 12.00 uur. Meldt u aan vóór 24 februari 2008 bij Nel Camps, tel: 583243. Gelieve de kosten z.s.m. mogelijk over te maken op rek.nr. 1400.93.613 o.v.v. "Lentebeurs" of een envelop (voorzien van naam) met het geld bij haar in de bus doen (Mgr. Hanssenstr. 2). Bij annulering betaalt u 50 van de totale kosten. Ckó! Clowns. 19 thotisk vrouwennetwerk Ai 75 jööf dé steutsf naar de toekomst DE CARNAVAL WAS SUPER

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 19