SVO Oostrum afd. korfbal Wedstrijdverslagen: 9-2-2007 Welpen DES1 - Ooostrum 1 0-4 Sterre, Fenne Een super wedstrijdje weer, het gaat kei goed met deze dametjes. Want zo mogen we ze wel noemen. In allemaal zit een behoorlijke strijd om te winnen. Elien zag goed dat Sterre vrij stond waardoor Sterre twee keer achter elkaar scoorde. Kiki letten ook goed op waardoor Fenne het derde punt kon scoren. Sterre maakte net voor tijd het vierde punt. Mede door Leone die werkelijk geweldig verdedigd vallen er geen tegen doelpunten. Oostruml - Peelkorf 6 5-1 Sterre, Elien, Fenne Ook deze wedstrijd ging weer geweldig Sterre scoorde 1-0 waarop Elien snel 2-0 scoorde. Kiki gaf een mooie bal aan Sterre waardoor die 3-0 kon maken. Na 7.5 minuut kwam Leone erin die een mooie bal gooide naar Sterre waardoor het 4-0 werd. Snel maakte de Peelkorf hierna 4-1. Fenne maakte net voor het einde nog even snel 5-1.super dus. Meiden we zijn weer trots op jullie. Marieke, Petra Liset Peelkorf 5 - Oostrum 2 2-2 Sam, Anne Na allemaal lekker carnaval gevierd te hebben, of op vakantie te zijn geweest, mochten we zaterdag weer korfballen. Sam kon al vrij snel een doelpunt maken, nadat Wies haar de bal had aangespeeld. Netjes, meiden. Al gauw wist Peelkorf te scoren. Nica kreeg daarna een mooie kans, Jammer net naast. Gelukkig kon Anne daarna een mooi doelpunt maken. Super. Ook Peelkorf wist weer te scoren, en zo eindigde deze wedstrijd gelijk. Het was een mooie wedstrijd, en er werd goed verdedigd. Het spelletje "dobbelsteendoelen" hebben we verloren. Oostrum 2 - Des 1 6-4 Dionne, Sam, Wies, Anne De vorige keer tegen Des hadden we net verloren, dus deze wedstrijd wilden de meiden natuurlijk graag winnen. Het was een spannende wedstrijd, en iedereen deed erg goed zijn best. Het verdedigen kon door enkelen wel wat beter worden gedaan. Dionne maakte het eerste doelpunt voor Oostrum. Geweldig. En snel daarna scoorde Sam door haar goede aanvalsactie. Des kwam terug en maakte 2-2 gelijk. Aan onze kant werd er flink geknokt, en Sam wist zelfs nog 2 keer te scoren. Goed zo meid. Maar Des liet zich niet kisten, ook zij scoorden 2 keer en toen stond het weer gelijk. 4- 4 Na een snelle uitgooi, kreeg Wies de bal en scoorde van verre afstand. Mooi doelpunt. Anne wist ook nog een doelpunt te maken, en zo werd het 6-4. Kei goed. Het spelletje "dobbelsteendoelen" hebben we gewonnen. De speelster van de week is Anne Weijs geworden. Ze heeft goed verdedigd, en hield goed in de gaten naar wie ze kon gooien. Proficiat. Groetjes, Liset, Marieke, Petra 14

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 14