Stichting Dorpsraad oostrum Hoefslag 3 5807 BT OOSTRUM Tel: 0478-510 713 Internet: www.dorpenvenray.nl ORPSRAAD Aan de bewonersgebruikers en belanghebbenden van het buitengebied (80 km wegen). km De gemeente wil hier de omwonenden graag bij betrekken en organiseert 2 workshops. In het kader van het Venray's Verkeers en Vervoers Plan start de gemeente Venray in 2008 met het buitengebied in te richten als 60 km/h zone. Het plaatsen van 60 km. borden gebeurt in 5 fasen, waarbij Oostrum Smakt als eerste aan de beurt is. Het gebied voor deze eerste fase wordt begrensd door de A73 aan de westkant, de N270 aan de zuidkant, aan de oostkant door de gemeente grens van Meerlo-Wanssum en aan de noordkant door de gemeente Boxmeer. De gemeente wil hier medio februari-maart aan beginnen. In de jaren 2008-2012 worden er ondersteunende maatregelen getroffen. Deze maatregelen is de gemeente nu aan het voorbereiden. Tijdens de eerste workshop kunt u na een korte inleiding van de gemeente, problemen en oorzaken hiervan, aandragen. Met wat u heeft aangegeven gaat de gemeente aan de slag en bedenkt oplossingen. De gemeente gaat aan de hand van de oplossingen en het beschikbare budget een maatregelenkaart opstellen. Tijdens de tweede workshop wordt deze maatregelenkaart met u besproken en ook het door de gemeente opgestelde eerste plan (conceptplan). Deze laatste is nog niet definitief. In dit plan wordt duidelijk waarom er voor bepaalde maatregelen gekozen is. Naar aanleiding van uw opmerkingen op dit plan wordt er een definitief plan opgesteld Workshop 1 Doel: Datum: Tijd: Plaats Workshop2 Doel: Datum: Tijd: Plaats: Knelpunten benoemen en oplossingen aandragen Maandag 18 februari 2008 19.30-21.30 uur Gemeentehuis Venray Gemeente presenteert conceptplan Dinsdag 1 april 2008 19.30-21.30 uur Gemeentehuis Venray Informatie over deze workshops kunt u verkrijgen bij: Roel Beunen verkeersdeskundige telefoon 0478 523 566. Uiteraard zal de dorpsraad vertegenwoordigd zijn op deze workshops. Mocht u echter ook belangstelling hebben om deel te nemen, laat dit dan even weten bij het secretariaat van de dorpsraad. Dit kan via de mail mcfleuren@home.nl of postadres Hoefslag 3. 05 OSTRUM IIMIIUIIII1WWWW

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 5