Wedstrijdverslagen: 26-01-2008 Peelkorf6 - Oostrum 2 0-3 Judith Er werd deze wedstrijd hartstikke goed overgespeeld. De bal was meer aan onze kant dan dat Peelkorf hem had. Judith kreeg de bal goed aangespeeld, en scoorde! Joepie. Er werd door de meiden keurig verdedigd. En zo kregen we de bal vaak mee. Het overgooien naar elkaar ging snel, en Judith kreeg weer een kans. 0-2. Dit vond ze echter nog niet genoeg, en scoorde voor de derde keer. Goed gedaan allemaal. Het spelletje "reis om de wereld" hebben we ook gewonnen. Oostrum 1 - Oostrum 2 2-0 Elien Het is altijd gezellig als we tegen elkaar mogen spelen. Er werd aan beide kanten hard gewerkt. Elien maakte een mooi doelpunt. Oostrum 2 had een paar kansen, maar helaas gingen die er niet in. Door het mooie samenspel en goed kijken naar elkaar, kon Elien nog een keer scoren. Super! Het spelletje "reis om de wereld" werd door Oostrum 2 gewonnen. Oostrum 1 - Merselo 2 4-0 Elien, Sterre In de eerste minuut, scoorde Elien al een doelpunt. Kort daarna scoorde ze weer, dit doelpunt werd afgekeurd, omdat Merselo goed had verdedigd. Maar niet getreurd, de meiden gingen gewoon verder. En door het razendsnelle spel stond Sterre mooi vrij bij de korf. Geweldig, 2-0 Van onze kant waren er vele doelkansen, en Elien wist er nog 2 te scoren. Super gedaan! een mooie overwinning. Het spelletjes "reis om de wereld" wist Merselo te winnen. Jullie hebben allemaal kei goed jullie best gedaan.. We zijn hartstikke trots op jullie. De speelster van de week bij Oostrum 1 is Sterre Mertens geworden. Ze wist vaak de bal ertussenuit te halen, zodat Oostrum weer snel verder kon spelen. De speelster van de week bij Oostrum 2 is Nica Versieyen geworden. Ze heeft heel goed verdedigd, en met de spelletjes na de wedstrijd heeft ze veel doelpunten gemaakt. Proficiat dames. Groetjes, Liset, Marieke, Petra De Merels E1 - Oostrum E1 0-1 Vandaag speelden we een leuke wedstrijd tegen de Merels. De Merels konden erg goed verdedidigen, waardoor we moeilijk een aanval op konden zetten. De bal was wel de meeste tijd in ons aanvalsvak en er waren ook enkele kansen. Christy probeerde een mooi afstandsschot, maar die ging vlak langs de korf af. Vlak voor rust scoorde Eef het eerste en enige doelpunt. Doordat wijzelf ook goed verdedigden, konden de Merels niet veel kansen creëren. Jullie hebben goed samengewerkt, ga zo door! Claudia Wolterink 12

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 12