Kinderen uit Oostrum schenken €384 aan Doe Een Wens De kinderen uit Oostrum, die van 2 t/m 9 januari kerstbomen hebben opgehaald voor de stichting Doe Een Wens, hebben woensdag 9 januari 13 van de 15 prijzen in de wacht gesleept bij de loterij die verbonden was aan de kerstboominzameling. Daarnaast hebben veel inwoners van Oostrum de kinderen gesteund middels een geldelijke donatie in de collectebus die meeging op hun inzameltocht. Deze geldelijke donaties kwamen pas echt goed opgang na een interview en oproep, door Mario Cremers van het programma Primetime van omroep venray, zaterdag jl.. Ook de Oozo (Oostrumse organisatie zelfstandige ondernemers) en de Dorpsraad van Oostrum hebben het initiatief van deze groep van 20 jongens en meisje financieel ondersteund om zo ook blijk van waardering te geven aan de ondernemersgeest van de kinderen en natuurlijk Doe Een Wens te steunen. Moe maar voldaan na een week sjouwen en zwoegen met skelters en karren vol bomen konden ze aan Marion Coolen, vrijwilliger van de stichting Doe Een Wens, een cheque overhandigen met daarop het mooie bedrag van €384,- Daarom willen ze alle inwoners van Oostrum, de Oozo en dorpsraad heel hartelijk danken voor de kerstbomen, financiële bijdrage en last but not least de snoepjes die ze onderweg kregen. Ze hebben een leerzame en bovenal gezellige en nuttige week samen gehad. Draagt u onze actie en Stichting Doe Een Wens een warm hart toe en had u geen kerstboom of hebt u de collectebus gemist, dan kunt u geld overmaken naar stichting Doe Een Wens banknr. 36.60.21.222 rabobank te Woerden o.v.v. actienummer 08050.

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 19