m SVO Oostrum afd. korfbal Wedstrijdverslagen: 12-01-2008 Swift (V) D1 - Oostrum D1 6-0 Proficiat dames! Er zit echt vooruitgang in, ondanks dat we zelf niet aan scoren zijn gekomen hebben we door goed samenspel en zeker goed verdedig werk de mega uitslag van de vorige keer echt weten te beperken. De Nederlands kampionen in de D Klasse had vanaf het begin alle moeite om de korf van Oostrum te vinden, nadat de scheidrechter zeker twee doelpunten welke echt verdedigd waren wel telde waren we er even af. Door goed doorwisselen konden we het spel weer hervatten en naar onze eigen hand brengen. De aanval ging echter niet zo goed, het baltempo lag veel te laag en er werd onnodig veel balverlies geleden doordat we niet voor onze meisjes uit kwamen. Een speciaal compliment wil ik uitspreken naar de nieuwste leden in ons team welke al op een zeer goede en fanatieke manier hun inzet en inbreng in het team inzetten. Meiden niet getreurd we gaan van een verlies van 16-0 naar 12-2 naar 6-0als we dit rijtje voortzetten spelen we de volgende keer gelijk of we winnen zelfs. Tom van der Heijden De Peelkorf E1 - Oostrum E1 2-0 In deze wedstrijd had De Peelkorf de overhand. De ballen vlogen van links naar rechts, maar Oostrum kon ze op de een of andere manier niet onderscheppen. Na 1 - 0 voor de De Peelkorf hadden we wel enkele kansjes, maar daar bleef het bij. Het vangen lukt vandaag niet erg. Het werd 2 - 0 en we kwamen daarna niet meer in de buurt van de korf. We raakten elke keer de bal weer kwijt. We hebben wel eens beter gespeeld! De volgende wedstrijd moeten we ons weer van de goede kant laten zien. Claudia Wolterink Oostrum E2 - DOS E1 2-2 Wat een wedstrijd! We begonnen al vrij snel met een tegendoelpunt 0 -1Oh jee, dat gaat niet goed. En het werd ook nog 0-2. We dachten dit gaat ons niet lukken, en jullie dachten hetzelfde. Maar dan maakt Sanne gelukkig 1 - 2. He, misschien dan toch.... Na de peptalk van Claudia "wat misschien? Jullie kunnen het!" gingen we de tweede helft in en dan wordt het ook nog 2-2! Door een mooie bal van Nikki. Ja, zo moet dat, kom op. Wat een super spannend einde van de wedstrijd. 'Net niet', maar het scheelde zo weinig. Allemaal echt tot het einde geknokt. Super gespeeld! Claudia Wolterink en Marjolein Goossens 4

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 18