]3) SVO Oostrum afd. korfbal Beste Speelsters van SVO Afdeling Korfbal, Laura van der Heijden, Pupillen D1 De Jeugdspeelster van de thuiswedstrijd! De jeugdspeelster zal wekelijks gekozen worden vanuit de Welpen en Pupillen, de naam wordt bekend gemaakt in het Oostrums Weekblad. De gekozen speelster mag tijdens de eerstvolgende thuiswedstrijd van de senioren helpen. Ze krijgt een knuffel in Oostrum tenue die ze bij zich mag houden tot de volgende speelster aan de beurt is. Tijdens de wedstrijd mag de speelster van de week alles meedoen. Ze brengt in Oostrum tenue de wedstrijdbal naar het veld en mag een doorloopbal doen in de eerste helft, vanaf de bank kan ze de hele wedstrijd volgen, tijdens de besprekingen mag ze meeluisteren en na de wedstrijd mag ze de scheidsrechter bedanken. En natuurlijk zullen wij de speelster van de week bedanken met een enorm applaus van iedereen aan de lijn en op het veld. De achtste en eerste speelster van dit jaar is: Rosa Manusstraat 7, Venray Geboren 02-05-1996 Ik zit ongeveer al 5 jaar bij korfbal, ik doe het dan ook erg graag. Ik speel soms ook wel eens mee bij de C1 aspiranten. Ik zit zelf in de D1 en vind het team erg leuk. De laatste tijd spelen we goed vinden we zelf en ik hoop dat ook zo blijft Korfbal is een echte leuke teamsport waarin ik mij bij Oostrum echt thuis voel. Het meeste verheug ik mij ook dit weer op het kamp op ons eigen terrein met alle jeugdleden De beker en beer zal door Henri overgedragen worden aan Laura We verwachten Laura op Zondag 13 januari om circa 13:15 in Sporthal De Raayhal (Overloon) In Oostrum Shirt!) Oostrum 1 - De Flamingo's 3 Leiding SVO Korfbal 17

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 17