SVO Oostrum afd. korfbal Oostrum D1-MKVD1 3-3 Een dames horloge Weer een geweldige wedstrijd van onze D-tjesü Weten jullie nog, de allereerste wedstrijd in de zaal.. Tielke had een ontiegelijke kater en het regende erg hard. Die dag verloren we, en dat kwam echt niet alleen door die kater, tegen het erg sterke MKV met 12-0.... Vandaag moesten we weer tegen datzelfde team. We waren vandaag met volle sterkte, al onze 12 geweldige speelsters waren er! We begonnen met de sterkste opstelling, de beste combinaties. Want we wilde de gasten uit Milheeze niet de kans geven om meteen een flinke voorsprong te nemen. We begonnen erg sterk en in de 4e minuut kwamen we zelfs op voorsprong door een strafworp die Roos (wel met een beetje lopen) er heel mooi ingooide. Het vele publiek werd wild van enthousiasme en de meiden werden steeds fanatieker. In de 8e minuut scoorde weer Roos met een beetje mislukte doorloopbal, maar alles wat zit en niet verdedigd is telt en dus ook deze.. Jippie 2-0!! De verdediging had het de 1e 10 minuten heel goed dicht gehouden maar helaas viel er net voor de wissel toch nog een doelpunt tegen. Het nieuwe aanvalsvak had even de tijd nodig om er in te komen maar na 5 minuten was het toch weer Ellen die met een zeer mooi afstandschot de voorsprong uitbreidde tot 3-1. Daarna ging het weer mooi tegen elkaar op maar een paar minuten voor rust scoorde MKV toch hun 2e treffer. Dit wisten we zo te houden zodat we met een 3-2 voorsprong de rust in gingen. Na de rust kwam MKV erg sterk terug in de wedstrijd. De meiden waren hier in de rust voor gewaarschuwd. MKV was de 2e helft duidelijk de betere partij en jammer maar helaas maakte ze een paar minuten voor tijd de verdiende gelijkmaker. Oostrum kwam in de 2e helft niet meer echt tot spelen, hebben nog wel een paar kansen gehad maar er ging helaas niks meer in. Een terechte uitslag van weer een zeer mooie wedstrijd van ons geweldig team!! Zaterdag een zeer moeilijke wedstrijd tegen koploper Swift uit en in Velden. Na de wedstrijd hebben we met z'n allen een erg leuke sinter-kerst-nieuwjaars-party gehad bij Tom. De trainers Fieke en Jules waren natuurlijk ook van de partij. Het was een erg gezellige avond met veel friet, frikadellen, hamburgers, chips, drinken en erg leuke kadootjes... Tot volgende week!! Groetjes Tielke Goud en zilverkleurig, met stalenband op donderdagmorgen 3 januari op de Jofferspas Graag terug te bezorgen Randenrade 68 Tel. 0478 - 58 07 85 14 VERLOREN V.V.v.v

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 14