Stichting Dorpsraad oostrum Hoefslag 3 5807 BT OOSTRUM Tel: 0478 -610 713 I n tem etwww.dorpe n ve n ray. n I Concept notulen van de openbare vergadering van Dorpsraad Oostrum Datum: 13 november 2007 Locatie: d'n Oesterham Oostrum 1. Opening door de voorzitter De voorzitter opent de vergadering en heet alie aanwezigen welkom. Er zijn 3 afmeldingen ontvangen voor deze vergadering. 2. Vaststelling van de agenda De agenda wordt zonder wijzigingen vastgesteld. 3. Ingekomen en uitgaande stukken en verdere mededelingen Het overzicht wordt door de voorzitter toegelicht. De provincie heeft het bestemmingsplan buitengebied Gemeente Venray afgekeurd. De Dorpsraad is uitgenodigd voor deelname aan een klankbordgroep over het speelruimteplan. Mevrouw Janssen en mevrouw Linskens gaan hiernaar toe. 4. Notulen openbare vergadering d.d. 9 oktober 2007 De notulen worden zonder wijzigingen vastgesteld. 5. Gebiedsgericht werken Uitvoerinqsproqramma De heer Linskens en de voorzitter van het wijkplatform Venray Centrum hebben het gebiedsgericht werken geëvalueerd met wethouder Najja. Conclusie is dat het plan en het uitvoeringsprogramma voortvarend zijn opgesteld. Er is zorg over de voortgang. De heren Linskens en van Soest hebben een bijeenkomst bijgewoond met vertegenwoordigers van de dorpen en het voltallig college van B&W. In deze bijeenkomst stond de evaluatienota gebiedsgericht werken op de agenda. De Gemeente heeft extra mankracht nodig om gebiedsgericht werken ook bij de andere dorpen in te kunnen voeren. 6. Commissie Middelen Rapportage ledenvergadering VKKL De jaarvergadering van de VKKL is bezocht. Belangrijk punt op de agenda was woningbouw in kleine kernen. In de vergadering werd tevens duidelijk dat de relatie tussen dorps/wijkraden en Gemeenten in Noord-Limburg aanzienlijk beter is dan in andere delen van Limburg. Evaluatie kermissen D.R.O. De firma Regter merkt steeds meer klein vandalisme op de kermissen. In Oostrum is het incident met de botsauto's geweest. Opgemerkt is dat voor een bepaalde leeftijdscategorie geen attractie op de kermis beschikbaar is. Het voorstel is om een vast pakket van attracties aan te bieden aan alle dorpen en daarnaast een keuzemogelijkheid voor 2 of 3 attracties. De firma Regter komt hier begin 2008 op terug. Rapportage overige activiteiten Een aantal leden van de Dorpsraad heeft een interessante excursie gehad bij het bedrijf Cordstrap in Deurne. De dorpsraad is uitgenodigd om begin 2008 een kijkje te komen in de nieuwe fabriek in Oostrum. Cordstrap organiseert in april een open dag voor de gemeenschap. 07

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 7