SVO Oostrum afd. korfbal Wedstrijdverslagen: 1-12-2007 Oostrum E1 - De Merels E1 1-1 Nadat de Merels toch nog in De Weert waren aangekomen, konden we met de wedstrijd beginnen. Oostrum was veel aan de bal en creëerde veel kansen, maar helaas was het gat van de korf nog niet bereikt. De Merels stoorden onze aanvallen goed maar leden dan ook weer snel balverlies. Er werd goed overgespeeld en we durfden ook soms de bal te onderscheppen. Goed hoor, dat kunnen jullie best. Na de rust probeerde Oostrum hun kansen te benutten. Dat lukte Sanne uiteindelijk en we dachten dat gaat goed zo. Maar dat dachten de Merels ook en vrij snel na het punt van Sanne scoorden zij ook. Er werd nog veel gejaagd en daardoor ook slordiger gespeeld. Het mocht niet meer baten. Het bleef 1-1. Goed gedaan hoor meiden! Claudia Wolterink SV Oostrum D1- SVSH D1 4-3 Snelste openingstreffer ooit!! Wie dacht dat de D1 zonder coach Tom niks is, heeft het goed mis.. De dag begon een beetje rommelig omdat (door een fout in het wedstrijd piograrnma) iedereen 1 uur te vroeg was. Daardoor hebben we wel de geweldige wedstrijd van de E-tjes kunnen kijken, waar we veel van geleerd hebben! Dat bleek even later wel toen de tegenpartij, te laat, omgekleed en we! uit de kleedkamer kwam. (Ze hadden bij de Wetteling op ons staan wachten terwijl de wedstrijd in de Weert was). Het fluitsignaal klonk en al binnen 5 seconden opende Maud met een geweldig afstandschot de score 1 -0Hier stonden de gasten uit Someren-Heide wel even van te kijken maar vanaf dat moment waren ze dus ook wakker en kregen we het moeilijker. In de 8e minuut kwamen de gasten weer gelijk door een mooi afstandschot. Maar de vechtlust was groot aan de Oostrumse kant. Gelukkig kwamen we in de 13e minuut weer op voorsprong door een mooi kansje van Roos. De verdediging heeft het daarna heel lang dicht weten te houden en de kansen bij de aanval gingen er heiaas niet in. Waardoor het, jammer maar helaas, 1/4 minuut voor rust weer gelijk werd... 2-2... Na een geweldige donderspeech kwamen de Oostrumse speelsters nog fanatieker uit het kleedlokaal.. In de 30e minuut kwamen we weer voor te staan door weer een mooi schot van Roos, 3-2!! De verdediging begon steeds feller te verdedigen, ze zaten er steeds dichter op. In de 35e minuut werd er van de zijkant verdedigd en de goed leidende scheids Mieke gaf terecht een strafworp tegen. Deze werd er mooi in gegooid en het was weer gelijk.. Nog 15 minuten te spelen.. We kregen zeer mooie kansen, soms werd er iets te snel gedoeld en was het verdedigd maar de bal werd steeds weer goed onderschept. Met nog 3 minuten op de klok kwamen we weer voor te staan door een mooi schot van Floor! Toen begonnen natuurlijk de spannendste minuten van de hele wedstrijd. Gelukkig wisten de meiden het deze week wel dicht te houden in deze laatste minuten en waren we allemaal heel blij toen het eindsignaal klonk!! Tom, misschien datje volgende week weer iets met je familie wilt gaan doen?! Tot Zaterdag! Groetjes Tielke 16

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 16