stationsweg 130a Oost rum Tel 0478-513585 Nieuw huidverbeterend bij Feet Face Body Care I Totally chiq. Vanaf November zijn wij gespecialiseerd in definitief ontharen, couperose verwijderen, acne verwijderen, instant face-lift, een liftende behandeling en een heerlijke herengelaatsbehandeling met een herenverzorgingslijn. Definitief ontharen, couperose, acne en pigmentvlekken kunnen verwijderd worden met ons IPL (Intens Pulse Light) apparaat. Er komt een sterke lichtbundel (energie) uit het apparaat wat het te behandelen gebied aanpakt en het probleem met een aantal behandelingen verwijderd. U krijgt een gratis intake gesprek en 10% korting op de 1ste behandeling. Instant face-lift, een speciaal lift apparaat wat d.m.v. spiercontractie de spier stimuleert en liftend werkt. Resultaat met 1 behandeling zichtbaar, in kuur verband het beste resultaat. Ook hier voor hebben wij een leuke introductie korting. Voor heren hebben wij een heerlijke gelaatsbehandeling met producten voor eventueel thuisgebruik, dus schaam u niet en probeerde heerlijke gelaatsbehandeling uit nu met 10 euro voordeel op de behandeling. Verder hebben wij nog een huidverbeterende behandeling micro-dermabrasie waarbij het bovenste laagje van de huid met micro kristallen wordt verwijderd en huidverbeterend werkt, littekens van acne verwijderen, vergrote poriën verkleinen, pigmentvlekken verwijderen en een grauwe rokershuid ziet er meteen stralend uit. Ook als u zich lekker wilt ontspannen bent u bij ons aan het goede adres, u heeft keuze uit verschillende gelaatsbehandelingen of lichaamsmassages voor pedicure kunt u bij ons ook terecht, wij zijn gespecialiseerd diabetische en reumatische voet, waarvoor u van de zorgverzekeraar een vergoeding kunt ontvangen. Voor vragen of voor het maken van een afspraak kunt u kijken op onze website wwwJeetfaceandbodvcare,nl of contact opnemen met Priscilla Reijnders op het telefoonnummer 0478- 513 585. Feet Face Body Care Totally chiq. Stationsweg 130 a 0478-513 585 ftessm stationsweg 130a Oostrum Tel 0478-513585 20

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 20