Acupunctuur bij Fysi op gezondheid Wanneer kan acupunctuur u helpen? Afspraak maken KLACHTEN OVER BEZORGING Maaike de Vocht-Boekwijt, november 2007 In de westerse wereld bestaat een wetenschappelijke medische aanpak. Op veel gebieden werkt dat goed. Toch hebben tal van mensen het gevoel dat de behandeling zich beperkt tot het bestrijden van de ziekte en haar symptomen. Deze aanpak neemt niet de algemene beleving van de zieke mens, maar de ziekte als uitgangspunt. In de acupunctuur is de ziekte geen fenomeen op zichzelf, maar gaat het om het welbevinden van de mens als geheel. Acupunctuur is een eeuwenoude geneeswijze die werkt vanuit een holistisch visie. Acupunctuur kan helpen bij veel aandoeningen. Het kan een uitkomst bieden bij klachten die komen door stress en overbelasting zoals hyperventilatie, rugklachten, spanningshoofdpijn of klachten aan arm, nek en schouder (KANS-klachten). Ook bij neurologische ziekten biedt acupunctuur vaak verlichting, b.v. bij migraine, de ziekte van Parkinson, multiple sclerose of na een beroerte. Verder helpt het goed bij klachten rondom menstruatie, zwangerschap en bevalling. Pijnklachten kunnen door acupunctuur sterk afnemen. Acupunctuur kan zelfs uw last van allergiëen doen verminderen! Ook afvallen en stoppen met roken gaat beter wanneer je ondersteunt wordt door acupunctuur. Waarom niet nu veranderen van gewoonte, dan heb je 1 januari echt iets te vieren. Voor acupunctuur heeft u geen verwijzing nodig. Voor een afspraak -ook 's avonds en in het weekeinde- kunt u contact opnemen met Maaike Boekwijt van Fysi op gezondheid. Meer informatie vindt u via www.fysiopgezonriheid.nl. Bellen kan natuurlijk ook (06-53674821) Klachten over de bezorging van het Oostrums Weekblad en de Peel en Maass.v.p. niet bij de redactie melden. Voor klachten kunt U op vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur bellen met "Periodiek" tel: 582877. 16

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 16