Groetjes van Sint en zijn Pieten. Agenda 2007 Ook bij mij stijgt de spanning, Oostrum komt wel heel erg dichtbij, maar het past allemaal in mijn planning. Mijn spoorpieten zijn ook nog steeds aan het zoeken naar de juiste informatie over het vervoer van die trein op zondag 25 november. Zij bellen steeds naar mij, zo ook gisteren, ze waren met de trein gereisd maar die oude wadlopers hadden een flinke vertraging opgelopen. Die rammelden van alle kanten, waren aan de buitenkant vol gekliederd Als dat maar allemaal goed gaat, want hoe moet dat als ik te laat kom, gaan jullie dan weer naar huis? Dat hoop ik niet dan komen wij daar op een lege losplaats aan, en dat is niet leuk. We zullen het allemaal moeten afwachten. Mag ik dit jaar weer op die mooie gouden stoel zitten Dat zat toch zo lekker, dat hoorde toch wel bij de hoogtepunten. Hoe zit het met het jeugdorkest zijn die al druk aan het repeteren?? Wat gezellig allemaal die sinterklaas liedjes. Denken jullie ook nog aan die kleurplaten uit het Oostrums Weekblad, inleveren voor 24 november, dan worden die allemaal opgehangen in de Oesterham, en daarna neem ik die mee naar mijn werkkamer. Ik kan bijna niet meer wachten, toch zal ik ook geduld moeten hebben tot zondag, zullen we een afspraakje maken? Zien we elkaar zondagmiddag rond kwart over twee op de losplaats in Oostrum?? Ik zal er zijn, al moet ik te voet komen breng ook veel pieten mee, tot dan.. Lekker slapen, lief zijn, je best op school. De schoen zetten mag ook al. NOVEMBER! 23 November 24 November 24 November 25 November DECEMBER 09 December Zittingsavond (D'n Oesterham) Zittingsavond (D'n Oesterham) Inzamelen oud papier Intocht Sinterklaas Feestdag: 75-jarig Jubileum 11 December Openbare Dorpsraadvergadering d'n Oesterham 11 December 12 December 18 December 18 December 29 December Kienen Kerstmiddag Kerstavond Kerstviering Inzamelen oud papier Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" Harmonie Zijaktief Dorpsraad KBO Zonnebloem Oicastrum Zijaktief KBO Harmonie 07

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 7