Dames Zij Actief Oostrum. Sinterklaasviering bij ADOR Hallo jongens en meisjes van ADOR jeiic%dtye4'eA%i<3iY\fy- JUBILEUM Datum: Plaats: Aanvang: Opgave: zondag 9 december. parochiekerk te Oostrum en d'n Oesterham te Oostrum 11.00 uur. vóór zondag 25 november bij Nel Camps (tel: 583243) Bijna is het dan zover. Op 9 december vieren we ons 75-jarig jubileum. De uitnodiging hebben jullie vorige week allemaal ontvangen. We beginnen de dag om 11.00 uur met een eucharistieviering, waarbij wij het zeer op prijs stellen als daar al zoveel mogelijk leden aanwezig zullen zijn. Na de eucharistieviering zetten we het feest voort in d'n Oesterham. Wil je deelnemen aan dit jubileumfeest, geef je dan op bij Nel Camps (tel: 583243). Als je na aanmelding toch niet aanwezig bent, zal er als onkostenvergoeding 25,- in rekening worden gebracht. Tot 9 december!! Sinterklaas weer in ons land en natuurlijk willen we dat ook samen met jullie vieren. Zitje in groep 3 of 4, dan verwachten we jou op donderdag 29 november om 18:30 uur bij ADOR. Sinterklaas en zijn pieten zullen die avond ook langskomen. Het zal vast zeker een "heerlijk avondje" worden met een verrassing voor iedereen. De avond duurt tot 19:30 uur. Zit je in groep 5/6/7/8, dan verwachten we jou op woensdag 28 november om 18:30 uur bij ADOR. Jullie hebben al briefjes getrokken en iedereen is natuurlijk al druk aan het knutselen. Voor wat lekkers wordt gezorgd. De avond duurt tot± 20:00 uur. We hopen dat jullie er veel zin in hebben, wij in ieder geval wel. Groetjes leiding en bestuur ADOR. p.s. In week 48 is er geen clubavond i.v.m. sinterklaasviering bij ADOR. In week 49 is er geen clubavond i.v.m. pakjesavond sinterklaas Clubavonden starten dus in de week van 10 december. 23

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 23