Beste Speelsters van SVO Afdeling Korfbal, Ster re Mertens, Welpen De Jeugdspeelster van de thuiswedstrijd! De jeugdspeelster zal wekelijks gekozen worden vanuit de Welpen en Pupillen, de naam wordt bekend gemaakt in het Oostrums Weekblad. De gekozen speelster mag tijdens de eerstvolgende thuiswedstrijd van de senioren helpen. Ze krijgt een knuffel in Oostrum tenue die ze bij zich mag houden tot de volgende speelster aan de beurt is. Tijdens de wedstrijd mag de speelster van de week alles meedoen. Ze brengt in oostrum tenue de wedstrijdbal naar het veld en mag een doorloopbal doen in de eerste helft, vanaf de bank kan ze de hele wedstrijd volgen, tijdens de besprekingen mag ze meeluisteren en na de wedstrijd mag ze de scheidsrechter bedanken. En natuurlijk zullen wij de speelster van de week bedanken met een enorm applaus van iedereen aan de lijn en op het veld. De vijfde speelster van de wedstrijd is: Buitenhof 40, Oostrum Geboren 30-11-2000 Hallo ik ben Sterre en wordt bijna 7 jaar. Ik zit in groep 3 samen met mijn broer Bas. Vanaf maart zit ik op korfbal, mijn zus Merel zit ook op Korfbal. Ik vind het korfbal heel leuk Op woensdag trainen wij, Marieke Petra en mama trainen ons, dat is heel leuk. Als ik niet korfbal knutsel ik graag en speel graag met de polly. Zaterdag is onze eerste wedstrijd en ik hoop dat we winnen. De beker en beer zal door Henri overgedragen worden aan Sterre. We verwachten Sterre op Zondag 25 November om circa 12:45 in Sporhal De Weert In Oostrum Shirt!) Laten we hopen dat ons team door aanmoediging deze keer de overwinning kan behalen! Oostrum 1 - Oranje wit Leunen 3 Veel succes en tot dan. Leiding SVO Korfbal 21

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 21