SVO Oostrum afd. korfbal Wedstrijdverslagen: 17-11-07 Oostrum D1 - Swift (V) D1 3-12 Oostrum E1 - De Peelkorf E1 4-1 DOS(a) E1 - Oostrum E2 4-2 Zaterdag ochtend vroeg op pad en net voor de aankomst van de Sint weer terug in het vertrouwde Oostrum. Vandaag waren we voor het eerst sinds lang geheel kompleet en op volle oorlog sterkte tegen de Nederlands Kampioen Swift uit Velden. De meiden waren de vorige wedstrijd tegen Swift nog niet vergeten en gingen derhalve vanaf het begin zeer fel van start, door de enorme inzet van zowel verdediging alsmede de aanval wisten we de dames van Swift goed uit hun spel te halen waardoor we de schade enorm wisten te beperken. Door goed opzetten tussen Roos en Laura wisten we eindelijk van de 0 score af te komen en scoorde Laura haar eerste doelpunt bij de pupillen. Echter de drang naar doelpunten van Swift bleef komen hetgeen ook te zien was in de einduitslag. Met twee zeer mooi afstandschoten wisten Maud en Ellen de korf van de club uit Velden ook nog te bereiken. Na afloop leek het ondanks het verlies in de kleedkamer wel of we gewonnen hadden, de meiden werden door coach en scheidsrechter (Fieke) enorm geprezen voor hun inzet en doorzettingsvermogen. Meiden zet deze trend voort en volg de training van Juul en Fieke goed dan weet ik zeker dat we meer gaan doelen en ook gaan winnen! Een tevreden coach. Tom van der Heijden (ps: zoals aangegeven zal ik er volgende week niet bijzijn aangezien ik dan de goed heiligman man moet assisteren met zijn drukke schema....succes) We moesten vroeg op om op tijd in Deurne te zijn. Gelukkig hadden we er zin in. Vorige week hebben we gewonnen, dus nu gaan we ook positief beginnen. Er werden door Oostrum mooie aanvallen opgezet, maar De Peelkorf deed ook hun best. Toen na 5 minuten de aanval van Floor lukte, gingen we nog beter spelen. Helaas mocht het even niet baten: De Peelkorf maakte ook snel een punt. Vol goede inzet en door goed samenspel lukte het Nouk om voor de rust ook te scoren. Na de rust hebben we dit volgehouden: we hebben de bal onderschept en goed overgespeeld. Het lukte De Peelkorf niet meer om te scoren. Dat lukte Eef en Sanne gelukkig wel. Bij de eindstand van 4-1 floot de scheidsrechter af. Goed samengespeeld meiden, volhouden zo! Claudia Wolterink Een hele goeie wedstrijd, na 14 minuten maakte Nikki het eerste doelpunt. Jammer genoeg viel al snel het eerste doelpunt van Dos, dit door een strafworp omdat er verkeerd verdedigd was volgens de scheidsrechter, Balen natuurlijk omdat we dit zelf echt niet vonden. Maar ja de scheids bepaald is ook maar een mens. Maar meiden jullie speelde geweldig want in de 18 minuut viel jullie tweede doelpunt, Dat door Loreen gemaakt werd. Dos maakte net voor rust 2-2. Kei goed met een gelijke stand de rust in. Leuk om te horen dat de tegen partij vond dat ze nog een zware dobber aan jullie zouden krijgen in de tweede helft. Jammer genoeg ging die dobber niet op en verloren we met 4-2. Evengoed geweldig gespeeld. Liset van der Wal 17

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 17