Oostrum sleept punt uit het vuur INLICHTINGEN TEL. 06 - 50 46 58 70 Te koop gevraagd Antieke en gebruikte meubelen Kasten, klokken, eetlioeken enz. enz Rob Goemans m Tel. 0478-503531 Mob. 0612145812 Oostrum heeft door negentig minuten lang te knokken voor een goed resultaat de zware uitwedstrijd tegen medekoploper Mifano tot een goed einde gebracht: 0-0. In Mierlo leek Oostrum al vroeg in de wedstrijd op voorsprong te komen maar het doelpunt van Rik Schlepers werd afgekeurd wegens hinderen van de doelman. Mifano nam hierna het heft in handen en drong Oostrum terug op de eigen speelhelft. Doordat de laaggeklasseerde gasten de ruimtes klein hielden had Mifano moeite tot goed voetbal te komen en leverde de bal vaak slordig in bij de tegenstander. Eenmaal in balbezit was Oostrum door dit gebrek aan ruimte ook niet in staat het leer lang in de ploeg te houden waardoor er zich een schouwspel ontwikkelde dat vooral boeide door inzet en spanning. De thuisploeg kreeg echter wel een aantal min of meer toevallige kansen maar eigen slordigheid en doelman Ralph Kessels voorkwamen de openingstreffer. Vlak voor de rust was ook Oostrum dicht bij een treffer nadat de Mifano-doelman de bal moest lossen na goed doorzetten van Arjan Kempen. Helaas voor de gasten chipte de meegelopen Jelle van Tilburg de rebound nipt over het vijandelijke doel. Waar de eerste helft nog enigszins gelijk opging was het tweede bedrijf volledig voor de Mierlose gastheren. Direct na de pauze moest Oostrum al meteen alle zeilen bijzetten om niet compleet overdonderd te worden. De gevaarlijke Mifano-spitsen kregen allemaal wel een kans om hun ploeg op voorsprong te zetten maar sterk keeperswerk van Ralph Kessels en een portie geluk hielden Oostrum overeind. Treffend voorbeeld hiervan was de kopbal van Rob Toonders die door Kessels knap gekeerd werd waarna diezelfde Toonders de bal in de rebound voor een nagenoeg leeg doel over kopte. Naarmate de wedstrijd vorderde kreeg Oostrum weer wat meer grip op de tegenstander en leek de Mierlose storm wat te gaan liggen. Oostrum kwam zelf maar sporadisch voor het vijandelijke doel maar als dat gebeurde was het wel meteen gevaarlijk. Invaller Chris Wilschut was nog het dichtst bij een doelpunt toen hij een uittrap van de keeper blokte en de bal net voorlangs zag rollen. Zo'n twintig minuten voor tijd begon de vermoeidheid toe te slaan bij de hard werkende Oostrummers en leek Mifano op voorsprong te komen. Mifano-topscorer Ruben Aarts rondde een steekpass vanuit het middenveld beheerst af maar de goed leidende arbiter annuleerde deze treffer meteen wegens buitenspel. Het laatste kwartier nam Mifano veel risico om maar geen punten te laten liggen tegen de hekkensluiter maar echt grote kansen leverde dit niet meer op. Oostrum kreeg zelfs nog een paar kleine kansjes om onterecht drie punten mee naar huis te nemen maar deze werden niet benut. Op basis van de getoonde inzet en vechtlust was de puntendeling niet eens onterecht te noemen, maar op basis van het spelbeeld hadden de gastheren wellicht meer verdiend. Komend weekeinde is er geen competitieprogramma, waarna op 2 december de belangrijke thuiswedstrijd tegen TOP'27 op de rol staat. 13 GEZOCHT BABYSIT

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 13