Sintermerte KLACHTEN OVER BEZORGING "Periodiek" tel: 582877. 11 We kunnen terug kijken op een geslaagde Sintermerte. In de kerk mochten we heel veel ouders en kinderen welkom heten, boven verwachting, op zo'n grote opkomst hadden we niet durven dromen. Deken H. Smeets gaf een extra feestelijk tintje aan deze viering. Wat ook erg prettig was en er heel feestelijk uitzag, al die kinderen die met hun lampionnetje naar achter durfden te lopen. En terwijl het blokfluit groepje en een heleboel kinderen "daar komen wij met lichtjes aan" speelden en zongen, trok de hele stoet door de kerk, vergezeld door de Deken en zijn misdienaars. Het zag er erg sfeervol uit al die verlichtte lampionnetjes. Frank vertelde het Sintermerte verhaal, prachtig uitgebeeld door Sintermerte met zijn soldaten en hoofd bedelaar Gradje met zijn bedelaars. Floor, Fenne (die zich niet zomaar van de wijs laat brengen), Femke, Veerle (sorry Veerle datje naam niet in het boekje stond bij de Deken), Brenda en Loreen (ook sorry Loreen, in het boekje stond Floor), ondanks deze kleine misverstanden kwamen ze gewoon in de preekstoel hun verhaaltje doen en dat hebben ze heel goed gedaan! Sjuul en Chris, de misdienaars, heel knap wat jullie hebben laten zien en dat voor de eerste keer! Ook Esmee, Felice en Izabelle hebben heel goed Geholpen met het klaar maken van de altaartafel. Heel mooi!. En dan nog dat geweldige blokfluit groepje, o.i.v. Rieky, die eventjes in een kleine twee weken vier Sintermerte liedjes ingestudeerd heeft, super! Maar les best waren toch wel al die ouders en hun kinderen die de regen trotseerde en naar de kerk zijn gekomen en vervolgens allemaal nog aan de Sintermerte optocht mee hebben gedaan. Geweldig wat een stoet! Helaas moest Grad zelf verstek laten gaan maar broer Sjaak en Ton hadden het toch maar mooi voor elkaar met Sarah het paard, na eerst in de wei geoefend te hebben, lieten ze alledrie zien dat ze het op straat met een stoet vol kinderen goed onder controle hadden. Frits we zijn zeer benieuwd naar de foto's, jijzelf misschien ook wel. Dan nog de verkeers regelaars, Maurice en Frank, jullie stonden precies waar we jullie nodig hadden, hartstikke fijn! Annemarie, Bart en Joost mede dankzij jullie liep het op het schoolplein op rolletjes. Wilfred en Pierre, het zag er prachtig uit met al die gekleurde lampjes en het mooie grote vuur en natuurlijk die muzikale klanken maakten het geheel af! Joop had goed gezorgd voor zowel het brandhout alsook de makkelijk te verplaatsen vuurbak, erg handig, het bespaarde in ieder geval de ruggen van Patrick en Joost. Ondanks dat de weergoden ons iets minder gunstig gezind waren deze Sintermerte, kunnen we toch uit de grond van ons hart zeggen het was geweldig! ledereen hartelijk dank voor alle inzet en spontaniteit. Met vriendelijke groeten; Namens de ouderraad; Liset van der Wal Liedy Janssen Klachten over de bezorging van het Oostrums Weekblad en de Peel en Maas, s. v.p. niet bij de redactie melden. Voor klachten kunt U op vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur bellen met

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 11