Van een prachtige Prelude naar promotie Harmonie uit Oostrum promoveert naar 1e divisie KLACHTEN OVER BEZORGING "Periodiek" tel: 582877. 09 Ma. 12 nov. Wo. 14 nov. 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Repetitie leerlingenorkest 20.00u. Repetitie orkest 18-OOu. Leerlingen tamboerkorps 19.30u. Repetitie tamboerkorps Agenda: 16/17 nov. 25 nov. Donateursaktie Intocht Sinterklaas Het succes voor de Oostrumse harmonie Sub Matris Tutéla kon het afgelopen weekeinde niet op. Het grote orkest speelde zaterdagavond in een volle, tot concertzaal omgebouwde kerk de sterren van de hemel. Zij voerden het Spaanse programma uit met o.a. El Camino Real en Luces y Sombras. Onder leiding van de zeer gedreven dirigente Betty Bartels brachten zij het publiek in vervoering met deels romantische maar ook wervelende muziek. De mogelijkheden van deze harmonie zijn groot door een volledige bezetting, en voor die gelegenheid nog aangevuld met harp en viool. Daarvoor werd speciaal de Roemeense violist Rasvan Dumitru naar Nederland gehaald. Het is een jong talent met inmiddels de nodige internationale ervaring. Daarna speelde een trio met Von Reijnders aan de vleugel, Wim Romeijn op klarinet en wederom Rasvan Dumitru op viool een licht klassiek programma. Ook zij wisten het publiek zeer te boeien met hun programmakeuze en prachtige uitvoering. De Oostrumse kerk blijkt door de goede akoestiek en sfeervolle entourage een erg aantrekkelijke concertlocatie. De kwaliteit van dit harmonie orkest werd zondag j.l. bevestigd door het resultaat op het concours te Noordwijkerhout. De jury beoordeelde het optreden met 85,67 punten, een 1e prijs met promotie naar de hoogste divisie in de Nederlandse blaasmuziek, de vroegere superieure afdeling. Een resultaat om trots op te zijn en een orkest om rekening mee te houden. Klachten over de bezorging van het Oostrums Weekblad en de Peel en Maas, s.v.p. niet bij de redactie melden Voor klachten kunt U op vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur bellen met

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 9