Stichting Dorpsraad oostrum Hoefslag 3 5807 BT OOSTRUM Tel: 0478 -510 713 Internet: www.dorpenvenray.nl ÜWpsr.a ad SINT- EN KERSTACTIE Bij voorbaat dank Het December comité Bru iloft-bbq-|>êrsoiiêelsfëê s!-WWWpsfefV&nd i - n! -Huwel|:ksmis-jütoiieum-rece ptie 14. Sluiting 13. Rondvraag Er is nog geen bericht binnen van Synthese over het onderzoek naar activiteiten voor jong en oud. De Gemeente moet de ingediende offerte nog goedkeuren. De voorgenomen plannen voor jeugdactiviteiten hebben nog niet tot concrete stappen geleid. Het standpunt van de Dorpsraad hierin is dat zij hierin niet als organisator kan fungeren, maar wel bereid is te ondersteunen. Het wandelpad moet gecontroleerd worden: de bewegwijzering is niet meer compleet of verzet. Op de Oosterthienweg is geen bladkorf geplaatst, ook is er slecht geveegd en zit de riolering dicht. Er wordt opgemerkt dat het parkeerterrein bij de NS vandalisme gevoelig is. De voorzitter merkt op dat de openbare verlichting goed is. Bestrijding van eventueel vandalisme is geen taak van de Dorpsraad maar van de politie. Indien onrechtmatigheden geconstateerd worden dan kunnen de inwoners van Oostrum zelf dit melden bij de politie. De KBO (groenonderhoud) merkt op dat de overlast van hondenpoep verminderd is. Een compliment naar de hondenbezitters volgens de KBO. Hierover wordt een artikel in het Oostrums weekblad geplaatst. Er wordt gevraagd wanneer de bank op de Boshuuze geplaatst gaat worden. Dit wordt meegenomen met de bewegwijzering van het wandelpad. De NS heeft verscheidene stukken grond verkocht. Niet alle bewoners hebben het stuk grenzend aan hun tuin gekocht. In verband met groenonderhoud vraagt men zich af van wie de niet gekochte grond is. Dit is een zaak van de grondeigenaren. De voorzitter sluit de vergadering en dankt iedereen voor de inbreng. In de week van 19 t/m 24 november 2007 wordt weer de jaarlijkse collecte voor Sinterklaas en Kerstmis gehouden. De Sinterklaas-actie is bedoeld voor de organisatie voor de intocht van Sinterklaas en de traktatie voor de Oostrum se kinderen deze dag. Met de Kerstactie willen wij onze dorpsgenoten die met Kerstmis in een verzorgingstehuis, verpleegtehuis of ziekenhuis verblijven, een hart onder de riem te steken. 08 Oo ST11JM

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 8