Agenda 2007 Oudervereniging Basisschool de Meulebeek heeft vorig jaar dankzij het leefbaarheidsbudget, materialen voor verkeersregelaars aan kunnen schaffen Maurice Derks Valkenkampstraat 16 Telefoon 512507 ÉL NOVEMBER! 08 November 09 November 10 November 13 November 14 November 18 November 20 November 20 November 23 November 24 November 24 November 25 November Hoedjesparade Zijaktief Activiteit Groep 7/8 ADOR Jaarvergadering (Café-Zaal Back in Time) Carnavalsclub "De Karklingels" Openbare Dorpsraadvergadering d'n Oesterham Dorpsraad Oliebollenactie Hofkorentreffen Burkino Fasso Kienen Zittingsavond (D'n Oesterham) Zittingsavond (D'n Oesterham) Inzamelen oud papier Intocht Sinterklaas Nobel Aostrumse Zangkompeneej Zijaktief KBO Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" Harmonie DECEMBER 09 December Feestdag: 75-jarig Jubileum 11 December Openbare Dorpsraadvergadering d'n Oesterham 11 December 12 December 18 December 18 December 29 December Kienen Kerstmiddag Kerstavond Kerstviering inzamelen oud papier Zijaktief Dorpsraad KBO Zonnebloem Oicastrum Zijaktief KBO Harmonie Dat de materialen dankzij het Leefbaarheidsfonds aangeschaft konden worden betekent ook dat de Oudervereniging de materialen beschikbaar moet stellen aan de inwoners van Oostrum. Het adres voor het lenen van de verkeersregelaars materialen is gewijzigd. Indien u de materialen wilt lenen, kunt u dit (graag tijdig) kenbaar maken aan: Bij het afhalen moet een uitleenformulier ingevuld worden en de borg is per set 10 euro. Bij het retourneren krijgt u 8 euro terug, de 2 euro zijn voor vervanging door slijtage. Bij schade aan de materialen zal de huurder de herstel of vervangingskosten moeten betalen. Namens de verkeersouders van Oudervereniging de Meulebeek Marian Fleuren 03

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 3