Stichting Dorpsraad oostrum Hoefslag 3 5807 BT OOSTRUM Tel: 0478 -510 713 Internet: www.dorpenvenray.nl Leefbaarheidfonds t.b.v. de Oostrumse gemeenschap Agenda 2008 Heeft u een idee om de leefbaarheid in Oostrum te bevorderen? Dan kunnen wij u wellicht de mogelijkheid bieden om dit te realiseren. De Dorpsraad krijgt jaarlijks een bijdrage uit het leefbaarheidfonds van de Gemeente Venray. k,a,n de DorPsraad naar e'9en inzicht besteden om de leefbaarheid in Oostrum te bevorderen. Met gelden uit dit fonds zijn het afgelopen jaar de pleinplakkers op school en vesten voor verkeersregelaars, aangeschaft. Misschien heeft u als vereniging, stichting of inwoner van Oostrum ook een project of idee waarvan u denkt dat het de leefbaarheid in Oostrum zou kunnen bevorderen. Speciaal hiervoor hebben we een aanvraagprocedure opgesteld met daarin de criteria waaraan een idee/project zou moeten voldoen. Deze procedure en het aanvraagformulier vindt u elders in dit blad en natuurlijk op onze website www-oostrum-dorpejiyenray^. Dus, dien uw idee in bij de Dorpsraad!!! JANUARI 06 Januari 12 Januari 19 Januari 24 Januari 26 Januari FEBRUARI 01 Februari 02 Februari 03 Februari 04 Februari 05 Februari 06 Februari 12 Februari MAART Liedjesmiddag (D'n Oesterham) Prinsebal (D'n Oesterham) Jeugdprinsebal (Café-Zaal Back in Time) Kamavalsviering Klingelbal (D'n Oesterham) Schoolcarnaval Receptie prins (D'n Oesterham) Carnaval Carnaval Carnaval Aswoensdag Jaarvergadering Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" KBO Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Carnavalsclub "De Carnavalsclub "De Carnavalsclub "De Carnavalsclub "De Carnavalsclub "De KBO Karklingels" Karklingels" Karklingels" Karklingels" Karklingels" Karklingels" 31 Maart Kledinginzameling Peuterspeelzaal 't Rommelhöfke 19

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 19