Eerste overwinning Oostrum Senioren 15.30 bijeenk. 15.00 12.00 11.00 10.00 10.00 10.30 15 Uitslagen zaterdag 3 november DEV Arcen vet. - S.V. Oostrum vet Uitslagen zondag 4 november Sparta'18 1 Juliana Mill 3 S.V. Oostrum 3 S.V. Oostrum 4 S.V. Venray 9 Festilent DA1 - S.V. Oostrum 1 - S.V. Oostrum 2 - Leunen 6 - Venray 8 - S.V. Oostrum 5 - S.V. Oostrum DA1 Programma zaterdag 10 november S.V. Oostrum vet S.V. Venray Programma zondag 11 november S.V. Oostrum 1 S.V. Oostrum 2 BW'27 2 SSS'18 5 S.V. Oostrum 5 S.V. Oostrum DA1 - HVV Helmond 1 - Hapse Boys 2 - S.V. Oostrum 3 - S.V. Oostrum 4 - Leunen 7 - Avanti'31 DA1 3-3 0-2 1 -3 afgelast 1 -5 4-0 afgelast 14.30 (wedstrijdsponsor D'n Bekker/De Statie) Voor Oostrum is de eerste overwinning van het seizoen dan eindelijk een feit. Op basis van veel inzet en strijdlust werd Sparta'18 in Sevenum op een 0-2 nederlaag getrakteerd. De beginfase van de wedstrijd was duidelijk voor de thuisploeg. Sparta had veelvuldig het balbezit en Oostrum was nog op zoek naar de juiste manier om de tegenstander te bestrijden. De eerste kansen waren dan ook voor de gastheren maar de Sevenumse voorwaartsen stuitten tot twee maal toe op doelman Ralph Kessels. Na het eerste kwartier van de wedstrijd zonder kleerscheuren doorgekomen te zijn slaagde Oostrum er steeds beter in Sparta van het doel af te houden. Oostrum voetbalde heel aardig mee met de tegenstander maar werd geregeld gedwongen de lange pass van achteruit te hanteren. Na een dergelijke lange bal vanuit de verdediging dacht Oostrum ook de score te openen maar Arjan Kempen werd onterecht teruggefloten voor buitenspel. Lang hoefde Oostrum echter niet te treuren om deze tegenslag want een minuut later lag de bal wederom in het doel. Jelle van Tilburg verlengde een pass van achteruit waardoor weer Arjan Kempen vrij voor de keeper kwam en opnieuw geen fout maakte: 0-1. Met nog een paar minuten tot de rust wilde Oostrum de voorsprong vasthouden en kreeg het zelfs nog een grote kans op een tweede treffer. Bas Kessels haalde over rechts de achterlijn en legde terug op Jan Verheijen. Verheijen kon echter niet tot een schot komen en legde af op de opgekomen Frank Frederix die zijn schot ternauwernood geblokt zag. De tweede helft begon Oostrum dus met een kleine voorsprong die de ploeg ten koste van alles over de streep wilde trekken. Met veel agressie in de duels en een gezonde portie vechtlust bleef Oostrum het Sparta moeilijk maken. Sparta kwam daardoor niet aan voetballen toe en kwam in de hele tweede helft dan ook niet verder dan een kopbal op de lat van Jan Mertens. Aan de andere kant creëerde Oostrum ook niet veel uitgespeelde kansen maar was de ploeg op de counter wel constant dreigend. In de 70e minuut verdubbelde Oostrum de marge door optimaal te profiteren van de ruimte die Sparta weg moest geven. De ingeschoven Jan Verheijen ontving de bal op zo'n twintig meter van het doel en bediende op het juiste moment de vrijstaande Jelle van Tilburg die vrij voor de keeper eenvoudig binnenschoot: 0-2. Het geloof in een goed resultaat leek nu weggezakt bij de Spartanen en Oostrum kreeg volop kansen om de score verder op te voeren. De ingevallen Chris Wilschut scoorde bijna met zijn eerste balcontact en ook Jelle van Tilburg was dichtbij een treffer maar trof met een boogbal van afstand slechts de lat. De goed leidende arbiter trok bijna een kwartier blessuretijd bij wat overigens terecht was gezien de paar ernstige blessurebehandelingen die plaatsvonden in deze felle wedstrijd. Maar ook in dit kwartier extra voetbal werd er niet meer gescoord en kon Oostrum de eerste zege van dit seizoen gaan vieren. Komende zondagmiddag komt titelfavoriet HW Helmond op bezoek in Oostrum.

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 15