INZAMELING OUD PAPIER ZATERDAG 27 OKTOBER CONCERT EN CONCOURS HARMONIE OOSTRUM 8ryi!oft-bbq-perséoneelsfeest-www,petervandewater.ril-hyweiljksinis-jybilaym~receplte 05 Za. 27 okt. Zo. 28 okt. Ma. 29 okt. Wo. 31 okt. Agenda 2 nov. 3 nov. 4 nov. 09.00u. Inzamelen oud papier 09.30u. H.Mis en Allerzielenviering Aansluitend repetitie orkest 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Leerlingenorkest 19.30u. Groepsrepetitie 20.00u. Repetitie orkest 18.00u. Leerlingen tamboerkorps 19.30u Repetitie tamboerkorps 20.00u. Repetitie orkest (aula St. Petrus Banden school, voormalige Mavo) 20.00u. Repetitie orkest (sporthal Dichterbij) 20.00u. Preludeconcert. 15.30u. Concours Noordwijkerhout Op zaterdag 27 oktober a.s., zoals elke laatste zaterdag van de maand, zullen er een aantal containers staan waartussen 09.00 en 12.00u. het oud papier naartoe gebracht kan worden. Bij de containers zijn leden van de harmonie aanwezig. De lokatie is op het terrein van van Rattingen, hoek Oirloseweq/Hulstweq. Ook is er gelegenheid voor het inleveren van cartridges van printers e.d. Bestuur Harmonie Op zondag 4 november neemt Harmonie Sub Matris Tutela deel aan het concours van de Hollandse Bond van Muziekverenigingen in Noordwijkerhout. De harmonie komt uit in de 2® divisie en staat onder leiding van dirigente Betty Bartels. Aanvankelijk zou deelgenomen worden aan een concours van de KNFM in Venlo. Dit is echter vanwege te weinig deelnemers afgelast. Om toch op dezelfde datum op concours te kunnen gaan bleef alleen het concours van de Hollandse Bond over. De jury bestaat uit de heren A. van Diepen, W. Jongen en T. Oosterman. Voorafgaand aan de concoursdeelname houdt de harmonie op zaterdag 3 november een geweldig concert dat de naam "Prelude Concert" heeft gekregen. Prelude staat voor voorspel en het concert is dan ook een opmaat naar de concoursdeelname. De harmonie zal een Spaans programma uitvoeren met medewerking van de Roemeense violist Rasvan Dumitru, die ook op zondag mee zal spelen tijdens het concours. Rasvan Dumitru is een jonge violist die bij diverse symfonieorkesten in Roemenië speelt en al diverse internationale prijzen heeft gewonnen. Onlangs was hij nog te gast bij het Orlandofestival in Landgraaf. Na het optreden van de harmonie zal Rasvan Dumitru ook als solist optreden en wordt o.a. het Trio van Khachaturian uitgevoerd, waarbij naast Rasvan Dumitru op viool ook Von Reijnders op piano en Wim Romeijn op klarinet meespelen. Het concert vindt plaats in de kerk van Oostrum en begint om 20.00u. De voorverkoop van de kaarten (entree €10,-) begint op 20 oktober In Oostrum zijn kaarten verkrijgbaar bij Slagerij Biermann, en in Venray bij van de Mortel Assurantie Advies, Pastoor Wijnhovenpark 5-7. Ook kunt u kaarten bestellen per mail j_schuurmaris@hotmaii.com

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 5