Agenda 2008 21 De Rooyse Ladies adopteren Kindervakantiewerk y e-°* Al enkele jaren dragen de dames van Kiwanis De Rooyse Ladies de f7 vrijwilligers van Kindervakantiewerk Venray een warm hart toe. De dames gaan echter nog een stapje verder, want zij hebben ray c-°* bekendgemaakt voor vijf jaar Kindervakantiewerk te adopteren. Deze adoptie houdt in, dat de Kiwanis jaarlijks minimaal één activiteit organiseert waarvan de opbrengsten naar Kindervakantiewerk gaan. In een reactie laat KVW weten erg blij te zijn met deze adoptie. "Om zoveel mogelijk kinderen deel te kunnen laten nemen, willen wij de kosten zo laag mogelijk houden", aldus Erik van de Leur van Kindervakantiewerk. "Met schenkingen, zoals deze van de Kiwanis, kunnen wij dat ook de komende jaren waarmaken". Kiwanis De Rooyse Ladies, een serviceclub die bekend staat om haar benefietactiviteiten, heeft al twee keer eerder een activiteit georganiseerd waarvan de opbrengsten naar KVW gingen. Binnenkort vindt de derde activiteit plaats en, net als de vorige keren, zal het ook dit jaar een ochtendwandeling zijn. Onder begeleiding van een gids wordt er op zondag 28 oktober dauwgetrapt in de Ballonzuilbossen. Natuurlijk ontbreekt hierbij een natje een droogje niet. Het belooft dan ook een prachtige ochtend te worden voor jong en oud. Net als de Kiwanis is ook Kindervakantiewerk een begrip in het Venrayse. Op volledig vrijwillige basis organiseren de vrijwilligers van Kindervakantiewerk al meer dan 56 jaar een zomerweek voor de Venrayse jeugd. Oorspronkelijk doel hierbij zijn de kinderen die om welke reden dan ook niet op vakantie kunnen, maar al jaren zijn alle basisschoolkinderen uit groep 3 tot en met 7 welkom om mee te doen. Kindervakantiewerk vindt jaarlijks plaats in de eerste week van de basisschoolvakantie. inschrijven voor de benefietwandeling is mogelijk bij de VW/ANWB. Kaarten kosten 10 euro per persoon. Kinderen van 3 tot en met 12 jaar betalen slechts 5 euro. De wandeling start om 8:00 uur en heeft een lengte van circa 5 kilometer. Meer informatie over de Kiwanis en KVW is te vinden op www.kiwanisderooyseladies.nl respectievelijk www.kvw-venray.nl. JANUARI 06 Januari 12 Januari 19 Januari 26 Januari Liedjesmiddag (D'n Oesterham) Carnavalsclub "De Karklingels Prinsebal (D'n Oesterham) Carnavalsclub "De Karklingels Jeugdprinsebal (Café-Zaal Back in Time) Carnavalsclub "De Karklingels Klingelbal (D'n Oesterham) Carnavalsclub "De Karklingels FEBRUARI 01 Februari 02 Februari 03 Februari 04 Februari 05 Februari 06 Februari Aswoensdag Schoolcarnaval Receptie prins (D'n Oesterham) Carnaval Carnaval Carnaval Carnavalsclub "De Karklingels Carnavalsclub "De Karklingels Carnavalsclub "De Karklingels Carnavalsclub "De Karklingels Carnavalsclub "De Karklingels Carnavalsclub "De Karklingels MAART 31 Maart Kledinginzameling Peuterspeelzaal 't Rommelhöfke

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 21