SVO Oostrum afd. korfbal Eendracht G1 - Oostrum C1 2-2 SVSH 01 - Oestrum D1 3-4 Oostrum E1 - De Merels E1 10 Wedstrijden 22-9-07 Eendracht had zich deze week goed voorbereidt op de snelle speelwijze van de vorige week. De eerste helft verliep snel en ook nu werd de bal goed in het spel gehouden, maar de verdediging van Eendracht had een duidelijke opdracht gekregen wat zichtbaar was in het veld. De aanwezige scheidsrechter floot volgens de nieuwe regels wat bij beide partijen soms voor verwarring zorgde in het veld. Hij nam echter de tijd om aanwijzingen en kort uitleg te geven. Helaas lukte het Emma niet in de eerste helft uit strafworp te scoren maar korte tijd daarna Nicole wel. Met 1-0 voorsprong gingen we de rust in. De tweede helft begon goed en na een slordige verdediging van Eendracht en 2 maal op doel schieten door Oostrum lukte het Serena de derde keer wel en kwam Oostrum voor met 2-0 voorsprong. Jammer genoeg konden we deze stand niet vasthouden door score na een strafworp tegen kwam Eendracht terug naar een 2-1 stand. In de laatste minuten kwam de aanval van Eendracht op gang en kon door het snelle weglopen worden gescoord wat de eindstand bracht op 2-2. Al met al een gelijkopgaande spannende wedstrijd. Deze week ging de reis uit naar het Brabantse Sommeren-Heide (SVSH), alle dames waren alles behalve uitgeslapen aangezien er de dag vooraf een slaapfeestje was geweest waar de gemiddelde slaaptijd circa 1 uur was geweestEchter dit was tijdens het gehele spelverloop niet meer te zien! In de eerste helft ging het gelijk op echter de bal wilde er aan twee kanten maar niet in, de tegenstander wist echter na herhaaldelijke doelpogingen de korf van Oostrum toch twee keer te vinden. Net voor tijd wist Maud Janssen met een perfect afstandschot de achterstand tot een 2-1 te verkleinen. In de rust verder de dames weer eens lekker opgepept en konden we er weer flink tegenaan! Dit was ook wel te zien want de aanvallende helft van Oostrum had kans na kans en hetgeen werd beloond met uiteindelijk een gelijk doelsaldo van 3-3. Echter Oostrum had nog lucht over en zette er een versnelling bovenop, in de laatste minuten van de tweede helft kon Roos van Bergen haar hetrik (3 doelpunten achter elkaar..)verzegeien. Er werd de laatste minuten goed rustig uitgespeeld en hierdoor hadden de dames van de D1 hun eerste winstpunten te pakken. Dames een complement voor jullie inzet en doorzettingsvermogen, ga zo door want dan weet ik zeker dat we het met elkaar nog ver gaan schoppen. Vol goede moed begonnen we aan de wedstrijd tegen de Merels. Wij kregen de bal uit. Er werd even overgespeeld en toen schoot Eef al meteen op de korf: Raak. Al 1-0 in de 1e minuut! Het werd nog doorgezet door Christy, in de 3e minuut maakte ze 2-0. Er werd goed rondgespeeld en in de T minuut benutte Eef nogmaals haar kans. Na het wisselen van vak konden we de stand vasthouden. Met 3-0 gingen we de rust in. De 2e helft leden we wat meer balverlies. Toch scoorde Anouk nog, maar twee minuten later ging er bij de Merels ook een door de korf. Bij de eindstand 4-1 floot de scheidsrechter af. Het spelletje strafworpen wonnen we met 6-4. Meiden, supergoed gespeeld. Volhouden zo.

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 10