15 september 2007 Oostrum C1 - Eendracht C1 6 - 0 De boodschap was duidelijk van de coach. Met een positieve instelling spelen dat is het belangrijkste en actief verdedigen op Eendracht die een aantal snelle dames in het veld heeft. Omdat er twee geblesseerde speelster zijn werden twee pupillen geleend, speelster van de thuiswedstrijd Ellen Steenkamer en Laura van der Heijden. Ellen werd direct opgesteld in de aanval. Er werd goed samengespeeld en omdat Ellen vaak van haar verdediger weg kon lopen kon ze na een aantal dreigingen scoren. Mijn complimenten aan Ellen die als pupil invalt en na een reeds volledig gespeelde wedstrijd enorm gemotiveerd meespeelde met de Aspiranten, petje af. Eendracht was redelijk weinig in balbezit en wanneer ze dat wel waren werd op korte termijn de bal onderschept door onze verdediging. Na een perfect samenspel kon Emma een doorloper uit het boekje scoren, geweldig. Emma erg blij met haar allereerste doelpunt ooit en een hevig juichende moeder. De trend was gezet en met een 2-0 voorsprong gingen we de pauze in. Evaluatie in de pauze was kort maar krachtig, we zijn er nog niet, vasthouden dit spel en verdediging weer op scherp. Kort na de pauze werd er snel gescoord door Roy die eindelijk een doelpunt scoorde na de tegenslag van vorige week (20 x op doel maar niet scoren), gevolgd door een tweede doelpunt. Het aanvallend team had door dat Ellen vaak van haar tegenstandster kon weglopen en stelden zich helemaal in haar dienst waardoor Ellen nogmaals twee keer kon scoren. Met een 6-0 eindstand konden we de wedstrijd afsluiten. Kortom het was een geweldig snelle wedstrijd en iedereen heeft zich tot op de laatste minuut geweldig goed ingezet. Bedankt, en nu doorzetten meiden. Liane van der Heijden Pupillen E2 Zaterdag 15 september SVOC'01 E1 - OOSTRUM E2 0-2 Pupillen E2 YES gewonnen De meiden speelde geweldig na vijf minuten maakte EVY het eerste doelpunt. Dit gaf zeker stimulans om door te blijven knokken. De tweede helft maakte Anne het tweede doelpunt. Loes werd speler van de week ze bleef super verdedigen. Meiden zo hoort jullie kunnen het.

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 11