SVO Oostrum afd. korfbal 15 september 2007 Verslag wedstrijden Welpen, Oostrum D1 - De Peelkorf D1 1 - 4 De meiden van de D1 hadden vandaag een derby tegen het zwart wit van De Peelkorf te gaan, met een positieve instelling en een zeer goed humuur gingen we de eerste helft tegemoet. In tegenstellingen tot voorgaande wedstrijden tegen De Peelkorf wisten we de stand tot aan de rust tot een gelijk spel te houden. Er werd zeer goed en fel verdedigd en de aanval was ook echt opbouwend. Het is op dit moment al echt zichtbaar dat de meiden op een andere manier getraind worden door Fieke en Juul, de wedstrijdervaring wordt nu echt in de praktijk gebracht. Na de rust wisten de meiden de stand nog enigszins gelijk te houden maar de bal wouw ondanks diverse perfecte kansen er maar niet in gaan! In circa 8 minuten tijd wist IJsselstein zich vrij te spelen en hierdoor vier keer te scoren (allemaal doorlopersop trainen dus.) In de laatste minuten van de wedstrijd wist de speelster van de wedstrijd Ellen Steenkamer de schade nog te beperken met een perfect afstandschot. Bedankt voor jullie perfecte inzet en laat de koppen niet hangen want volgende week gaan we er weer gewoon tegenaan. Tom van der Heijden Zaterdag 15 september hadden we de wedstrijden thuis. Het zonnetje scheen heerlijk, en er waren veel ouders komen kijken. Dit vinden wij kei tof. De eerste wedstrijd was tegen Peelkorf. Er werd door de meiden goed overgespeeld, en Judith kreeg een prachtkans. Joepie 1-0 We waren hartstikke fanatiek maar peelkorf wist ook nog een bal in de korf te krijgen. Zo eindigde de wedstrijd gelijk 1-1. De tweede wedstrijd was tegen Merselo Aan onze kant kwam na enkele minuten een supermooi doelpunt van Sterre. Yes!!!! Er werd flink aangemoedigd langs de kant, maar helaas scoorde Merselo een keer 1-1 Elien maakte ook nog een mooi doelpunt, maar de pech was dat net daarvoor al gefloten was, dus telde het doelpunt niet. Ook deze wedstrijd eindigde gelijk in 1-1. De speelster van de week is Anne Ze had kei goed verdedigd. hierdoor werd er een doelpunt afgekeurd van de tegenpartij) Goed gedaan meid.

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 10