SVQ Oostrum afd. korfbal Beste Speelsters van SVO Afdeling Korfbal, Ellen Steenkamer Pupillen D Randenrade 39 te Oostrum Geboren 29-3-1996 De Jeugdspeelsfer van de thuiswedstrijd! De jeugdspeelster zal wekelijks gekozen worden vanuit de Welpen en Pupillen, de naam wordt bekend gemaakt in het Oostrums Weekblad. De gekozen speelster mag tijdens de eerstvolgende thuiswedstrijd van de senioren helpen. Ze krijgt een knuffel in Oostrum tenue die ze bij zich mag houden tot de volgende speelster aan de beurt is. Tijdens de wedstrijd mag de speelster van de week alles meedoen. Ze brengt in Oostrum tenue de wedstrijdbal naar het veld en mag de afworp doen in de eerste en tweede helft, vanaf de bank kan ze de hele wedstrijd volgen, tijdens de besprekingen mag ze meeluisteren en na de wedstrijd mag ze de scheidsrechter bedanken. En natuurlijk zullen wij de speelster van de week bedanken met een enorm applaus van iedereen aan de lijn en op het veld. Aangezien de welpen dit weekend geen tijd hebben voor het komen kijken naar de wedstrijd hebben we in overleg een keuze gemaakt bij de D-Pupillen. De tweede speelster van de wedstrijd is: Tijdens de laatste thuiswedstrijd heeft Ellen zich met hand en tand ingezet voor haar team! Het heeft haar letterlijk een tand gekost!?!?! Super gespeeld Ellen. De beker en beer zal door Nikki Moorrees overgedragen worden aan Ellen. We verwachten Ellen op 23 September om circa 10:00 In Oostrum Shirt!) Voor de tweede thuiswedstrijd Oostrum 1 - DOS Veel succes en tot dan. Tom van der Heijden.

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 10