internet: www.dorpenvenray.nl Concept notulen van de openbare vergadering van Dorpsraad Oostrum Datum: 12 juni 2007 Locatie: d'n Oesterham Oostrum 1. Opening door de voorzitter De voorzitter opent de vergadering en heet alle aanwezigen van harte welkom. De openbare vergadering in juli vervalt. Op 14 augustus is de volgende openbare vergadering. 2. Vaststelling van de agenda De agenda wordt zonder wijzigingen vastgesteld. 3. Ingekomen en uitgaande stukken en verdere mededelingen Het overzicht wordt door de secretaris toegelicht. De Raad van State heeft nog geen uitspraak gedaan betreffende het bezwaarschrift van de Dorpsraad over mogelijke bouw van resocialisatiewoningen van de TBS-kliniek. Het Alvertje heeft ons geïnformeerd over mogelijke juridische aansprakelijkheid bij ongevallen op de wandelroute. Het Alvertje heeft de aansprakelijkheidsverzekering hiervoor aangepast. De Dorpsraad heeft een uitnodiging ontvangen voor een informatiebijeenkomst van Gilde Opleidingen over de nieuwbouw. Deze vindt plaats op maandag 25 juni van 19.00 - 20.30 bij Bowling Restaurant Venray. De leden van de Dorpsraad worden hier verwacht. De Dorpsraad heeft haar zienswijze inzake v. Broekhuizenstraat 61 kenbaar gemaakt bij de Gemeente. 4. Notulen openbare vergadering d.d. 8 mei 2007 P.2 punt 6: het project defibrillators loopt nog. P.2 punt 6: de voorzitter bezoekt binnenkort de Tbs-kliniek voor het kunstwerk. De bloembakken op het dorpsplein zijn verplaatst. Compliment aan de KBO. 5. Gebiedsgericht werken Uitvoerinqsproqramma De verwachting is dat het uitvoeringsprogramma over 2 weken vastgesteld wordt in de vergadering van de Gemeenteraad. Onderzoek haalbaarheid voorziening ouderen en jongeren Mevrouw Janssen, mevrouw Fleuren en de heer Linskens hebben op 11 juni een gesprek gehad met Synthese. Synthese gaat, in opdracht van de Gemeente, de haalbaarheid onderzoeken van een ontmoetingsplek voor jong en oud. Het doel van het gesprek was om te komen tot een onderzoeksopdracht. Stichting Dorpsraad Oostrum Hoefslag 3 5807 BT OOSTRUM tel. (0478-510713)

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 3