Voor inlichtingen: Bas Künen, 06-12990901 of basinqe@home.nl De Sport Vereniging Oostrum is op zoek naar nieuwe bestuursleden. We zoeken een nieuwe voorzitter een bestuurlid accommodatie. Ben je zelf iemand of ken je iemand die in aanmerking wil komen voor een bestuursfunctie neem dan contact op met ondergetekende. Nog even voor de duidelijkheid. We zoeken geen bestuursleden voor de 'voetbalclub' of de 'korfbalclub', deze 'clubs' bestaan namelijk niet meer. S.V.Oostrum is één vereniging met twee afdelingen te weten voetbal en korfbal. Beide afdelingen hebben een eigen bestuur met een eigen voorzitter. Overkoepelend is er een bestuur die de algemene zaken (financiën, materialen, accommodatie, beleid) behartigt en waarin de afdelingen zijn afgevaardigd. Voor dat laatste zijn we op zoek naar een voorzitter en een bestuurslid accommodatie. Wat zoeken we in een voorzitter? 4 Zakelijke instelling 4 Goede communicatieve vaardigheden 4 Probleemoplossend 4 Betrokken zijn bij het sport- en dorps gebeuren 4 Besluitvaardig Wat verwachten we van onze nieuwe voorzitter? 4 Inzet voor Sportvereniging Oostrum in woord en daad. 4 Voorzitten van de vergaderingen SVO Dagelijks bestuur 1x per maand Algemeen bestuur 1 x per 2 maanden Ledenvergadering 1 x per jaar 4 Contactpersoon namens SVO Gemotiveerde kandidaten komen in een financieel gezonde vereniging met actieve afdelingsbesturen. Onze vereniging bestaat uit de afdeling voetbal en een afdeling korfbal. De sportactiviteiten vinden plaats op een modern sportpark met uitstekende voorzieningen. We zijn een club met ruim 550 leden, waarvan 170 enthousiaste vrijwilligers. OPROEP

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 17