Team-indeling ministratenvoetbaltoernooi 2007 De indeling per team dient vooraf bekend gemaakt te worden, bij de wedstrijdleiding. Buitenhof: leider: Arno Wijnhoven Spelers: Thijs Arts, Ed Gielens, Math Gommans, Sjors Gommans, Kees Gommans, Joep Halferkamp, Marcel Linskens, Ivo Sikes Ghunenbeek: leider: Ron Cornelissen Spelers: John van Bergen, Bastiaan Bouwsema, Bram Broeren, Alexander Huys, Frank Janssen, Frederik van der Velpen, Gijs Wijdeven Gildestraat: leider: Dick Janssen Spelers: Frank Cornelissen, Robert Emons, Tom Janssen, Dick Janssen, Jules Janssen, Marcel Lenssen, Thijs Mommen Herenpasweg: leider: Will Cremers Spelers: Nic de Bruijn, Ruud Engels, Frank Frederix, Joris Gerritsen, Henk van Goch, Stefan Janssen, Rik Schlepers, Sjors Teeuwen Jofferspas 1 en 2: leider: Ton van Kessel Spelers: Peter Fleurkens, Stef Fleurkens, Rein Fleurkens, Luuk Gielens, Steef Gielens, Martijn Kempen, Roel Kessels, Boy de Kleijn, Ron Pelzer, Peter Verhoeven, Martien Verstegen, Guus Verstegen, Rik Verstegen, Koen Wijdeven Kloosterstraat 1, 2 en 3: leider: Bas Kessels, Bob van Mil Spelers: Roy van Delft, Kevin van Dijck, Brandy van Dijck, Job Euwes, Tim Euwes, Nick Gommans, Paul Janssen, Lars Kessels, Bas Kessels, Bas Künen, Peter van Lin, Lex van Lin, Daan Linssen, Anne van Maazeren, Bob van Mil, Paul Nellen, Niels Nielen, Alex Oudenhoven, Jessie Pelzer, Jan Verheijen, Rene Wijnhoven Oosterthienweg 1, 2 en 3: leider: Jan Reijnders, Jan Janssen Spelers: Rob Achten, Tom Backus, Mark Broeren, Bas Camps, Pirn Camps, Lucien Conjearts, Jan Janssen, Stan Janssen, Steef Janssen, Arjan Kempen, Anneke Langenkamp, Auke Reijnders, Rinske Reijnders, Wietse Reijnders, Eddie Siebers, Ger Swinkels, Jip Swinkels, Sil Swinkels, Jan v.d. Ven, Kees v.d. Ven Stationsweg 1 en 2: leider: Berry Oudenhoven Spelers: Erwin Achten, Paul Custers, Ruud Custers, Huub Derks, Bart Direks, Tom Direks, Thijs Emonts, Ruud Hendrix, Tom Nohlmans, Dennis Nohlmans, Berry Oudenhoven, Jelle van Tilburg, Chris Wilschut Vlasakker: leider: Lennart Peeters Spelers: Niek van Bergen, Mare Biermann, Bart Biermann, Giel Emons, Steef Emons, Roy de Kleijn, Lennart Peeters Van Broekhuizenstr: leider: Roy Willems Spelers: Ton Arts, Geert de Haart, Paul van Haeren, Ralph Kessels, Willem Vollenberg, Paul Willems, Roy Willems

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 11