OOSTRUM - CUP 2007 hummel In het Pinksterweekend van 26 en 27 mei a.s. wordt voor de 6e keer een Internationaal A1 - toernooi op sportparkDe Spargespeeld waar in totaal 8 teams aan deelnemen. Deelnemende teams zijn Belfeldia, winnaar van vorig jaar - Keijenburgse Boys - Sv Harfsen/ Sv Almen - Hulzense Boys - Sv Limmen - Kjellerup IF uit Denemarken en Sv Doelstelling van het toernooi is om de jeugd een afscheid aan te bieden vanuit de jeugdafdeling voordat zij overgaan naar de seniorenafdeling. Op vrijdaqavond 25 mei arriveren de teams op het sportpark en vindt wat later op de avond tegen 22 00 uur de loting van de poules plaats maar op de zaterdag wordt om 10.00 uur het toernooi officieel qeopend en om 10.30 uur starten de eerste wedstrijden. Er wordt gespeeld in 2 poules. Tussen de wedstrijden door zijn er diverse ludieke acties zoals penalty's schieten speed shooting Nieuw onderdeel "wie heeft er een bere-schot" a-tix/itpitpn Al onze jeugdleden zijn natuurlijk van harte welkom en kunnen ook meedoen aan deze activiteiten en evenals vorig jaar zijn er ook dit keer geen kosten aan verbonden en valt er alleen maar wat te 11 MaaTnatuurlijk ligt het accent op het voetballen en kunnen toeschouwers genieten van het echte toernooivoetbal waar winst en verlies vaak dicht bij elkaar liggen. Afgaande op de vorige edities staat de qezelligheid onder de teams ook hoog op de agenda. Op de zaterdagavond is een groot warm buffet. Er wordt gedurende het toernooi op het sportpa overnacht. Op zondagmorgen na het ontbijt beginnen de laatste poulewedstrijden °m 10.30 uur. Vanaf 13.30 uur worden de finales gespeeld en de uiteindelijke Cup winnaar is rond 16. i5 uur bekend waarna aansluitend de prijsuitreiking zal plaatsvinden. Tijdens het toernooi zal er ook een grote loterij zijn met prachtige sportieve prijzen waarbij u mag denken aan allerlei sportartikelen die met het voetballen te maken hebben en iets moois van onze kersverse landskampioen PSVdat kunt u zien als u zelf komtj! U bent welkom op ons prachtige en gezellige Sportpark "De Spar"in Oostrum. voGttoatsp&claateaak van Venray ;v'«:

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 10