Evenement georganiseerd waarbij het verkeer stopgezet of omgeieid moet worden? Elektricien nodig? SPARKS Elektro - Oostrum Stichting Dorpsraad Oostrum Hoefslag 3 5807 BT OOSTRUM tel. (0478-510713) internet: www, dofpenvenrav.nl Het verkeer stopzetten of regelen bij een evenement, optocht of iets dergelijks? Sinds enige tijd mag dit, naast de politie, enkel nog door bevoegde verkeersregelaars gebeuren. Zij hebben daartoe een cursus gevolgd welke door de politie verzorgd wordt. Daarnaast is er een verplichte uitrusting zoals een speciaal fluoriserend hesje met daarop de tekst "Verkeersregelaar", een fluitje en een lamp met rode kegel. Verenigingen die iets organiseren waarbij verkeersregelaars nodig zijn kunnen eigen leden voor deze cursus opgeven bij de afdeling Verkeerszaken van de Gemeente Venray. Het betreft een korte cursus van één avond en een jaarlijkse herhaling daarvan. De Oudervereniging van Basisschool de Meulebeek beschikt momenteel over een vijftal verkeersregelaars. Met dank aan het Leefbaarheidsbudget van de Dorpsraad heeft de Oudervereniging van de basisschool de benodigde materialen aan kunnen schaffen. Bij de aanschaf van deze materialen is speciaal rekening gehouden met het feit dat bij een aantal evenementen in de donkere avonden het verkeer geregeld moet worden, bijvoorbeeld de St.Maartenoptocht. Zo is er gekozen voor extra reflecties op de hesjes en voor een goed en degelijk merk lantaarns. Deze materialen staan ter beschikking van de gemeenschap van Oostrum! De materialen zijn ondergebracht bij Jos Euwes, Kloosterstraat 17 in Oostrum. Bij hem kunt u zich melden indien u over de materialen wilt beschikken. Bij het afhalen moet een uitleenformulier getekend worden. De borg is per set 10 euro en bij het retourneren van de geleende set krijgt u 8 euro terug. De 2 euro zijn voor vervanging in verband met slijtage. Bij schade aan de set wordt er wel van de huurder verwacht dat deze de vervanging of herstelkosten betaald. Indien u de hesjes wilt bespreken, dan graag plusminus 1 week van tevoren kenbaar maken via email jos@aostrum.nl Dorpsraad Oostrum Voor al uw elektrotechnische werkzaamheden in en om uw woning of bedrijf. Bel of mail voor vrijblijvende offerte: 06 13433120 Sparks-Oostrum@home.nl Stayerhofweg 2 b Wanssum op afspraak, ook 's avonds tel. 0478-539020 www.haroldlcnsscnkeukcns.nl HarolcM LENSSEN

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 5