^4 Hengelsportvereniging Alvertje*, Oosfrum Jeugdkoppelwedstrijd H.S.V. het Alvertje. NOBE L In het kader van de jeugdmiddag organiseert de jeugdcommissie van het Alvertje op zaterdag 19 mei een speciale koppelwedstrijd voor de jeugd. Hieraan mogen ook kinderen deelnemen die geen lid zijn van de vereniging. Er hoeft geen inschrijfgeld te worden betaald en toch krijgt iedereen prijs. Dit wordt mede mogelijk gemaakt door sponsoring door Hengelsport Speciaalzaak van de Ligt Allicht uit Wanssum. De prijzen bestaan uit waardebonnen waarvoor in deze zaak hengelsportartikelen kunnen worden uitgezocht. Een koppelwedstrijd houdt in dat er met 2 personen op dezelfde visstek gevist gaat worden en dat de vangst van beiden bij elkaar wordt opgeteld. Het is daarbij de bedoeling dat een jeugdvisser gezellig samen met zijn of haar vader, moeder, opa of oma vist. Heel goed kunnen vissen is nog niet zozeer vereist. De jeugdcommissie zorgt wel dat er genoeg begeleiders rondlopen om te helpen en we kunnen zelfs zorgen voor een hengel met lijn voor het meevissende familielid. Dit moet dan wel bij de aanmelding worden aangevraagd. De jeugdvissers zelf moeten uiteraard met hun eigen materiaal vissen. Voor voer en aas moet het koppel ook zelf zorgen. Om 13.30 uur worden de stekken uitgeloot en de wedstrijdkaarten uitgedeeld. Daarna kan worden begonnen met het klaarmaken van de visspullen op de gelote visstek. Om 14.00 uur klinkt het beginsignaal. Er gaat dan gevist worden tot 16.00 uur. Vervolgens zal er rond 16.15 de prijsuitreiking zijn. Behalve de waardebonnen van van de Ligt Allicht, zijn er ook enkele bekers voor de winnaars. Wij zouden ook graag moeders of oma's als deelnemer willen begroeten bij deze wedstrijd. Daarom loven we als extra prijs een mooi levensmiddelenpakket uit voor het hoogst geëindigde koppel waarbij een moeder of oma heeft meegevist. Om de sterkte van de koppels enigszins gelijk te houden, stellen we daarvoor één voorwaarde; De deelnemende volwassenen mag niet iemand zijn die regelmatig aan viswedstrijden deelneemt, anders zou dat koppel te zeer worden bevoordeeld. Deelnemen mag iedere jeugdvisser die per 1 januari 2007 nog geen 15 jaar was. In verband met het bestellen van de prijzen is het natuurlijk wel noodzakelijk dat deelnemers zich aanmelden voor deze wedstrijd. Dit is mogelijk tot uiterlijk donderdag 17 mei bij Pieter Kunen, telefoon 077-3662920. Jeugdcommissie H.S.V. het Alvertje Oostrum Jeanine Huijbers is zaterdag 28 april op wedstrijd geweest naar Merselo met haar pony Kelsey. Ze behaalde in de klasse DZ2 een prachtige 1e prijs met 249 punten. Afgelopen weekend zijn Luca en Klinte de Rijck op concours in Maarheeze geweest. Luca startte met haar pony Hollanda S in de klasse CL1Ze won de eerste prijs met 203 punten. Daarnaast behaalde Hollanda een derde prijs in de "Best Gaande Rijpony Competitie". Klinte startte met haar pony O' Mira in de klasse DE-M2. Met 198 punten behaalde ze de tweede prijs. Proficiat

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 19